Binnengluren: het Zwolse huis van radio-dj Wietze de Jager staat (weer) te koop
Het huis van radio-dj Wietze de Jager in Zwolle staat weer te koop. De vrijstaande villa van de Zwollenaar staat…
In de gemeente Zwolle staan regelmatig bijzondere huizen te koop. Van kleine arbeiderswoningen tot opvallende stadsvilla’s. Zo staat er nu een monumentale grachtenvilla aan de Zwolse stadsgracht te koop. Kijk je mee?
Het is een van de duurste Zwolse huizen op Funda in jaren: een villa aan het Van Nahuysplein in de binnenstad van Zwolle. Het stulpje staat aan de welbekende fontein vlakbij de Sassenpoort en ligt aan het water, de Stadsgracht (officieel een singel).
De stadsvilla uit 1879 is in 2014 gerestaureerd en er is destijds een woonkeuken aangebouwd. De oude details zie je nog steeds in het huis terug, zoals ornamenten op de plafonds, paneeldeuren, het karakteristieke trappenhuis en het rijkversierde balkon. Ook aan hedendaagse luxe is gedacht, met onder meer een wijnklimaatkast en Quooker bij het kookeiland. Door de schuifpui te openen, kijk je vanaf het balkon uit op het water. Daarnaast heeft een van de badkamers een inloopdouche met sun- en infraroodshower en fraai ligbad.
Verder parkeer je je bolide(s) op eigen terrein, net als het aanmeren van je eigen schuit bij de aanlegsteiger. Zo kun je je woning ook altijd vanaf het water bekijken.
De vraagprijs van deze woning bedraagt 2.500.000 euro. Daarmee is het een van de duurste Zwolse huizen die in jaren op Funda staat. Wat krijg je daarvoor terug? 390 vierkante meter woonruimte, 480 vierkante meter eigen grond, acht kamers (waarvan vier slaapkamers), drie badkamers en een kelder. Je betaalt voor dit stulpje omgerekend 6.410 euro per vierkante meter. Dat is iets meer dan het gemiddelde van 4.688 per vierkante meter in de Zwolse binnenstad.
Benieuwd hoe het eruit ziet? Neem hier een kijkje:
In onze gids
Populaire rubrieken