Wietze de Jager wil vaker bij gezin in Zwolle zijn: ‘Ochtendshow op Radio 538 vreet energie’
Wietze de Jager vindt het zwaar om vijf ochtenden per week radio te maken op Radio 538. Met een ochtendprogramma…
Het huis van radio-dj Wietze de Jager in Zwolle staat weer te koop. De vrijstaande villa van de Zwollenaar staat in Brinkhoek, een bosrijk gebied ten noordoosten van het centrum van Zwolle. Het stulpje wordt sinds 24 november aangeboden op Funda.
Wietze woont sinds 2019 samen met zijn vrouw Lieke en drie kinderen in de Zwolse villa. Voor het stulpje werd destijds 849.000 euro gevraagd. Een jaar later, nu precies twee jaar geleden, werd het huis weer te koop gezet op Funda. Toen werd 1,2 miljoen euro voor de villa gevraagd, maar bleef de Zwollenaar er uiteindelijk wonen. Nu bedraagt de vraagprijs 1,25 miljoen euro.
Voor dat geld krijg je een woning met 231 vierkante meter woonruimte en 1.904 vierkante meter grond. Aan luxe geen gebrek, met onder meer een pvc-vloer met vloerverwarming, open haard, open keuken met bar (met Quooker, wijnklimaatkast en warmhoudlade) en en-suite-badkamer. Verder telt het huis zes slaapkamers, drie badkamers (met twee ligbaden) en drie toiletten. Een aantal van die ruimtes vind je in het gastenverblijf, dat van de rest van het huis met een deur kan worden afgesloten. Daardoor kun je de ruimte ook verhuren, meldt makelaar Tjeerd op Funda.
Tot slot is ook aan privacy gedacht. Zo is de tuin omringd door hoge bomen en kan de tuin afgesloten worden via de geplaatste schutting aan de zijkant van de villa.
Hieronder een impressie van het huis:
In onze gids
Populaire rubrieken