Ruud is al twintig jaar makelaar: ‘Het voelt vertrouwd, krijg ik vaak terug’
Hij is al twintig jaar makelaar en runt inmiddels tien jaar zijn eigen onderneming, waarvan de laatste vijf onder de...
Aangeboden door Van Swoll Makelaars Zwolle
Een betrouwbare makelaar in Zwolle vinden is een hele klus. Daarom zijn websites als Funda zo fijn: je ziet direct hoe tevreden de klanten van de makelaar zijn. Bij Van Swoll Makelaars zit dat wel goed. Makelaar Ruud Gort scoort een 9,2 op Funda als het gaat om verkoop en een 9,3 als het gaat om aankoop van een huis. Een greep uit de enthousiaste recensies.
”We kwamen eigenlijk per toeval bij Van Swoll makelaars terecht. Wij hebben Ruud telefonisch gesproken om ons in te schrijven voor een nieuwsbrief. Tijdens dit telefoongesprek viel vooral zijn marktkennis en enthousiasme op.
Tijdens de eerste ontmoeting hebben wij meteen besloten dat Ruud ons huis kon verkopen. Ruud heeft ons ontzettend goed begeleid in het verkoopproces. Zijn advies was onmisbaar bij de verkoop van ons huis. Het feit dat ons huis na de eerste bezichtigingsdag al verkocht was, laat Ruud zijn kwaliteit wel zien.”
-Verkoper Telemanstraat 155
”Buitengewoon tevreden over de betrokkenheid van Ruud Gort. Hij was voorbereid op het eerste gesprek en bleef tot het eind van het verkoopproces bovenop alle aspecten zitten die aan de orde kwamen. Zakelijk, maar gelukkig niet te formeel. Kortom: perfect.”
-Verkoper Nieuwe Deventerweg 146
”Hij was duidelijk over de mogelijkheden en wat een realistische prijs is voor de woning. Verder ging hij netjes om met onverwachte omstandigheden en adviseerde me voor de beste deal. Ik ben supertevreden over de samenwerking!”
-Verkoper Boerhaavelaan 10
”Over makelaar Ruud Gort van Van Swoll Makelaars kunnen we kort zijn, maar ook heel lang. Kort uitgelegd: een kei in zijn vak en uiterst betrouwbaar in zijn aanpak. In de lange versie: een vakman die met je meedenkt, tips geeft voor verfijning van het verkoopproces. Een man die je mentaal ondersteunt als het allemaal wat langer duurt. Gedegen advisering over thema’s die in de toekomst liggen en eerlijk over verkoopprognoses. Zo kunnen we nog wel even doorgaan. Grote tevredenheid alom.”
-Verkoper Pletterstraat 75
”Ruud Gort was de eerste die ons huis mocht beoordelen. Dat gesprek verliep zeer prettig. Hij wist snel te schakelen toen bleek dat ons huis anders was dan de door hem op voorhand vergeleken objecten. Geen gladde praatjes , wel handige tips. Hij heeft het vertrouwen dat we meteen in hem hadden dubbel en dwars waargemaakt. Ons huis was zeer snel en boven verwachting goed verkocht.
Deskundig, goed op de hoogte van de regels en prettig in het contact. Ook heeft hij ons als aankoopmakelaar uitstekend bijgestaan. Het was erg prettig om iemand naast ons te hebben die juist weet te handelen en ook onze wensen en ideeën goed aanvoelde.”
-Verkoper Rutbeek 11
Ga jij binnenkort je huis verkopen? Dan wil je natuurlijk graag weten wat jouw woning waard is. Van Swoll Makelaars biedt nu een gratis waardebepaling aan voor Zwollenaren die hun huis verkopen. Heb je een taxatie nodig of heb je andere vastgoed gerelateerde vragen? Ruud komt graag bij je langs voor een vrijblijvende kennismaking.
In onze gids
Nu gesloten
Nu gesloten
Nu gesloten
Populaire rubrieken