de Belgische Keizer

4,1
(1,4k)
4,1
(1,4k)

Nu geopend Vandaag 10:00 - 01:00

Naar alle Openingstijden
belgischekeizerzwolle
Foto: Facebook de Belgische Keizer

Openingstijden

Maandag
10:00 - 01:00
Dinsdag
10:00 - 01:00
Woensdag
10:00 - 01:00
Donderdag
10:00 - 01:00
Vrijdag
10:00 - 02:00
Zaterdag
10:00 - 02:00
Zondag
12:00 - 01:00

Over de Belgische Keizer

De Belgische Keizer is dè plek om lekker Bourgondisch te genieten van het Belgische eten in het sfeervolle restaurant. Daarbij bieden ze een zeer ruime keus aan Belgische Speciaalbieren welke niet alleen tijdens het diner, maar ook in het café te nuttigen zijn.

De Belgische Keizer is gevestigd in een prachtig middeleeuws pand in het centrum van Zwolle en heeft zijn eigen historisch verhaal. De mysterieuze “Ome Bertus” speelt hierin een grote rol. Stadswandelingen worden hier dan ook gedaan door een echte stadsomroeper. Gasten proeven hier het bierbrouwsel van Ome Bertus, maar voor het echte verhaal moet je toch echt een kijkje gaan nemen bij de Belgische Keizer.

Ruimtes huren

Naast lekker eten en biertjes drinken, kun je ook verschillende ruimtes huren bij De Belgische Keizer. Zo kan er worden vergaderd of een presentatie worden gegeven. Ook behoren meetings, workshops, lezingen, recepties, buffetten, diners en (bruilofts)feesten tot de mogelijkheid.

Het achterzaaltje, “De Staminée”, is als het ware een apart cafeetje in het café. Deze zaal heeft een eigen bar, beamer en geluidinstallatie en is daardoor ideaal voor besloten feesten.
Maar je kunt ook naast het café-restaurant de zaal Brugge huren. Dit pand heeft een eigen ingang, met bar, geluidsinstallatie, beamer, toiletten en keuken zodat ieder besloten feest ook echt besloten blijft. Op de bovenverdieping van zaal Brugge is ook een zaalruimte. Leuk voor de kleinere gezelschappen. Bovendien is dit gehele pand ook in zijn geheel beschikbaar voor groepsdiners.

Gezellig terras

De Belgische Keizer heeft voor het pand en op het plein een zeer groot, gezellig en populair terras. Met de weekmarkt op vrijdag en zaterdag en op de feestdagen podia met livemuziek, is het gezellig toeven bij “De Belg”.

Openingstijden

Maandag
10:00 - 01:00
Dinsdag
10:00 - 01:00
Woensdag
10:00 - 01:00
Donderdag
10:00 - 01:00
Vrijdag
10:00 - 02:00
Zaterdag
10:00 - 02:00
Zondag
12:00 - 01:00

Artikelen over de Belgische Keizer

Ga naar “10 x de leukste Zwolse uitgaansgelegenheden als je 30+ bent”

10 x de leukste Zwolse uitgaansgelegenheden als je 30+ bent

OAK
Ga naar “Als je iets te vieren hebt: hier in Zwolle kun je een zaaltje huren”

Als je iets te vieren hebt: hier in Zwolle kun je een zaaltje huren

Ga naar “Drankje doen? 7 x leuke plekjes in Zwolle voor een eerste date”

Drankje doen? 7 x leuke plekjes in Zwolle voor een eerste date

dating date restaurant
Ga naar “Bij deze restaurants in Zwolle eet je een betaalbare daghap”

Bij deze restaurants in Zwolle eet je een betaalbare daghap

Ga naar “Een IPA, tripel of een stout: 9 x hier in Zwolle drink je lekkere speciaalbiertjes”

Een IPA, tripel of een stout: 9 x hier in Zwolle drink je lekkere speciaalbiertjes

Speciaalbier

Wat anderen vinden

4,1

de Belgische Keizer heeft een score van 4,1 sterren op indebuurt, gebaseerd op 1404 beoordelingen.

De score is berekend op basis van onder meer de beoordelingen op Google.