Feest! Martin en Django runnen de Zoete Inval 10 jaar en vieren dat op deze toffe manier
Aangeboden door Bistro de Zoete Inval
Bistro de Zoete Inval, al járen een begrip in Zwolle. Op 1 december zijn Martin Rienstra en Django Staal tien jaar lang de trotse eigenaren van dit restaurant en dat moet gevierd worden. Martin: “We vinden het zo fijn dat onze gasten het ons al die jaren hebben gegund en nu willen wij iets terugdoen. Wie jarig is, trakteert!”
Van 1 tot en met 10 december roepen de ondernemers daarom de Prijzen 10-daagse in het leven. De naam zegt het al: tien dagen lang zijn er de meest toffe prijzen te winnen.
Wijnpakketten, diner voor 2 en meer
Martin: “Elke dag worden er prijzen verloot via Facebook en Instagram, via ons klantenbestand én elke avond wint er iemand een prijs in de zaak.” Dit wordt er allemaal verloot:
- 5x een dinertje voor 2
- Wijnpakketten
- Pretparkkaarten
- Pakketten met vlees en vis
- Tickets voor de wellness
- Kaarten voor een voetbalwedstrijd
- Dierentuintickets
Kortom: prijzen om blij van te worden. Reserveer snel een tafeltje tussen 1 en 10 december en hou je mail en socials in de gaten, want wie weet ben jij één van de gelukkigen!
Kerst staat voor de deur
Kerst vieren bij de Zoete Inval? Dat kan! Voor je het weet is het al zover, dus het is de hoogste tijd om plannen te maken. “Dit jaar zijn we op Eerste en Tweede Kerstdag geopend én op Kerstavond. We serveren deze avonden onze gewone menukaart vol proeverijtjes, aangevuld met een aantal kerstgetinte gerechtjes.” Perfect voor een gezellig etentje met de hele familie. De avonden lopen al vol, dus reserveer snel een tafel!
Lees verder onder de foto >

Proeven zoveel je wil
Toen Martin en Django de zaak tien jaar geleden overnamen, bestond het populaire proeverij-concept al. Wat dit precies inhoudt? Je geniet van allerlei proeverijtjes, dus kleine gerechtjes, voor een vaste prijs van 33,50 euro. Die mag je vervolgens onbeperkt bestellen en de volgende waarin je ze bestelt, bepaal je zelf.
“In de zomer van 2012, vlak voor we de bistro overnamen, draaiden we het concept als proef. Het bleek best moeilijk om dit efficiënt aan te pakken, maar gasten reageerden er superpositief op.” De kersverse ondernemers zijn het concept gaan finetunen en hebben alles op alles gezet om er een succes van te maken. Nu, tien jaar later, hebben ze lovende recensies, gasten die terug blijven komen én heel veel plezier in het runnen van de bistro. Missie geslaagd, zouden we zeggen.
Lees verder onder de foto >

Stemmen op je favoriete gerecht
Tien jaar ondernemen en veel verschillende menukaarten verder is het tijd om even terug te kijken. Speciaal voor het jubileum kan iedereen tot eind december op Facebook aangeven welke gerechten ze de afgelopen tien jaar het állerlekkerst vonden. Dat wordt nog moeilijk kiezen! De topfavorieten komen vervolgens samen op de menukaart van januari. Een all time favorite kaart dus. Heb je gestemd? Dan maak je kans op een diner voor twee.
Psst, nog meer acties in januari
Omdat één maand met toffe prijzen voor de ondernemers niet genoeg is, zijn er ook in januari nog een paar leuke acties. Hou social media én indebuurt in de gaten om op de hoogte te blijven. Die acties wil je niet missen.
Kom je het feestje met Martin en Django meevieren in december? Schuif aan, geniet van de overheerlijke gerechten en wie weet val je wel in de prijzen! Handig om te weten: op 8 en 9 december is de zaak gesloten, dan viert het hele team het jubileum.