Mondkapjes, massages en opgietingen: zo ziet een saunadag er straks uit
Aangeboden door Sauna Swoll
Lekker zweten in de sauna, vanaf 9 juni mag het weer. Alleen, hoe gaat dat nu allemaal in zijn werk? Sauna Swoll deelt de belangrijkste maatregelen en veranderingen.
Is vooraf reserveren verplicht?
Misschien voor de hand liggend, maar reserveren is verplicht. Bij Sauna Swoll kun je kiezen uit een entree met een tijdsduur van 4, 6 of 8 uur. Wacht bij het inchecken buiten op een seintje van de medewerkers, anders wordt het te druk bij de receptie.
Moet je een mondkapje dragen in de sauna?
Mondkapjes dragen: we zijn het inmiddels gewend. Maar moet je ook een mondkapje op in de sauna of in het dompelbad? Het antwoord is: nee. Neem jouw kapje wel mee, want je moet ‘m wel dragen bij de receptie, in de kleedruimte, rustruimte en in het restaurant.
Naar de sauna: moet je je laten testen?
Als je naar de sauna gaat, ben je natuurlijk klachtenvrij. Je hoeft je niet te laten testen van tevoren. Het invullen van de coronachecklijst is voldoende. Let op: de regels voor gevaccineerden en niet-gevaccineerden zijn hetzelfde.
Lees verder onder de foto.

Dit mag allemaal weer
Hoera, de opgietingen zijn terug! En je hoeft er niet eens voor in de rij te staan of een nummertje te trekken. Het team van Sauna Swoll verzorgt op vaste tijden mini-opgietingen in de Russische banja, Opgietsauna of Panoramasauna.
Je kunt ook weer terecht voor een massage- of beautybehandeling na een zweetsessie in de sauna. In het restaurant van Sauna Zwoll kun je weer heerlijk genieten van een hapje en een drankje. Het is open van 11.00 en 22.00 uur.
Hoe weet je of er plek is in de sauna?
Sauna Swoll snapt dat het soms lastig is om afstand te houden in een openbare ruimte. Om het je gemakkelijk te maken, vind je bij de sauna’s, en andere plekken, de beschikbaarheid op een bordje. Volg daarnaast de looproutes, dan zit je sowieso goed.
Sauna Swoll mag op 9 juni de deuren weer openen. Ze zijn er helemaal klaar voor en hebben er ontzettend veel zin in. Kun jij ook niet wachten? Reserveer een plekje bij Sauna Swoll.