Haal je foute kersttrui, ondeugende glitterpanty, rode kort broek of Tiroler outfit maar uit de kast. In Zoetermeer staan verschillende foute kerstfeestjes gepland.
Foute kerstborrel
De heupjes mogen los tijdens de Foute Kerstborrel op het horecaplein in de Dorpsstraat op zaterdag 17 december. Tussen 15.00 en 22.00 uur kun je meedansen op foute deuntjes en warm worden met oliebollen en warme dranken. Borrelbar Thirty Five, restaurant Class by Jofel, horecazaak La Palmera en bakkerij Black Bird Bakery gaan er een gezellig en fout feestje van maken. Entree is gratis.
Embed niet geladen. Accepteer eventueel de cookies om deze te kunnen zien. Cookie-instellingen
Advertentie wordt geladen…
Foute kerstparty in Silverdome
Vrijdag 16 december gaat het dak eraf van Silverdome. Trek je bizarste kerstoutfit aan en ga los op de muziek van de Snollebollekes, Party Animals, Vegaboys en de Zingende DJ. De avond duurt van 19.00 tot 01.30 uur en een ticket kost 28,45 euro per persoon. Luid de kerstdagen in samen met je (foute) vrienden.
𝐓𝐈𝐌𝐄𝐓𝐀𝐁𝐋𝐄 𝐅𝐎𝐔𝐓𝐄 𝐊𝐄𝐑𝐒𝐓𝐏𝐀𝐑𝐓𝐘 𝟏𝟔 𝐃𝐄𝐂 | 𝐒𝐈𝐋𝐕𝐄𝐑𝐃𝐎𝐌𝐄 𝐙𝐎𝐄𝐓𝐄𝐑𝐌𝐄𝐄𝐑 🎅🎄Van links naar rechts met Snollebollekes! Een ouderwets…
Rennen in een kerstmannenpak door het centrum van Zoetermeer? Dat kan op zaterdag 10 december! Magisch Zoetermeer organiseert diverse activiteiten om geld op te halen voor leuke uitjes voor eenzame ouderen. Aan deze té gekke sponsorloop kun je voor de fun meedoen en daarmee dit doel steunen. Met de aankoop van een ticket krijg je een kerstmannenpak en -muts en na afloop warme chocolademelk. De loop is voor volwassenen 2,5 kilometer, kinderen lopen een kilometer mee.
In dit promotiefilmpje doet ambassadeur en Zoetermeerder René van Kooten het voor:
Loop mee met de De Santa Evening Run van zaterdag 10 december op de Markt van Zoetermeer. Ons evenement bestaat uit een kinder- en volwassenen “fun”run. Een sponsorloop waar iedereen in Zoetermeer aan mee kan doen. Wij als organisatie nodigen jou en teams van scholen, bedrijven, sportverenigingen en vriendenclubs uit om zich in te schrijven. Ben je onder de 13 jaar loop dan mee met de kinderrun. Wil je met je kind 2,5 km lopen dan kan dat ook. Ons doel: Help ons eenzaamheid terug te dringen, bespreekbaar te maken en haalbare wensen voor eenzame ouderen rond de feestdagen uit te laten komen. Iedere deelnemer krijgt van ons een kerstpak en -muts. Uiteraard staat er warme chocolademelk voor iedereen klaar. Schrijf je hier snel in! https://santaeveningrun.eventbrite.nl