Nieuwe winkels, verdwenen restaurants: dit is de Woerdense horeca- en winkelupdate
Woerden mag dan wel een relatief kleine stad zijn, maar toch is het soms een komen en gaan van winkels…
Na het nieuws dat de C&A uit Woerden gaat vertrekken, kwamen er veel reacties bij ons binnen. De meeste Woerdenaren vinden het enorm jammer dat de kledingwinkel gaat sluiten. Sommigen dachten nog even aan een 1 april-grap, maar 18 juni 2022 is toch echt de laatste verkoopdag van de winkel. Dat bevestigde C&A ons eerder.
“Jammer dat er weer een kledingzaak dicht gaat waar mensen met een kleine beurs hun kleding kopen. Wat komt er voor terug? Er zijn al zoveel kledingwinkels gesloten in Woerden waar je leuke kleding kon kopen. Er was een tijd dat ik twee keer in de week naar de stad ging om te shoppen en ik kwam altijd met iets thuis. Dat is al lang niet meer zo”, is de reactie van Ada op het nieuws.
Ad grapt: “Goeie locatie voor een grote sushizaak? All you can eat!” Tanja heeft ook wel een wens voor een nieuwe invulling van het pand “Weer een betaalbare kledingwinkel weg. Er blijven alleen nog maar dure zaken over op deze manier. Graag dan een H&M, Primark of Miss Etam.”
Niet iedereen vindt het jammer da C&A dicht gaat. Nanda zegt: “Gelukkig gaat C&A weg uit Woerden. Lauwe, flauwe kleding en het stonk muf. C&A in Dordrecht en Delft waren up to date en roken fris. Laten we hopen dat er een aantrekkelijke modewinkel voor in de plaats komt! Houd Woerden op de kaart als aantrekkelijke, gezellige ontspannende stad!”
Maar zoals we al zeiden, de meeste Woerdenaren vinden het erg jammer dat de C&A gaat sluiten. Lida zegt: “Beetje jammer, een winkel dicht waar je leuke en betaalbare kinderkleding kan kopen.” En Arie reageert met: “Zo jaag je vanzelf mensen weer Woerden uit en we zijn dan weer van Utrecht afhankelijk. Personeel was vriendelijk, dit is zo jammer weer.” En Angela laat weten: “Ach nee, dat wordt een gemis voor Woerden, heel jammer!”
Marja zegt: “Ach, heel jammer. Ik zag er vaak leuke kleding hangen en liep er graag even binnen. Ik zag wel de laatste tijd minder leuke kleding hangen, heel heel jammer.” Pia: Echt jammer, ik kocht er nog wel eens wat, blijft weinig over voor mensen met een laag budget.”
Zaterdag 18 juni is dus de laatste verkoopdag van de C&A in Woerden. Daarna kunnen we weer speculeren wat voor nieuwe winkel we terug kunnen verwachten. Martin ziet het in ieder geval al voor zich: “Als er nu eens een leuke dansbar terug zal komen waar je lekker kan dansen en lekker kan drinken op goede muziek, zal dat geweldig zijn.”
In onze gids
Populaire rubrieken