Brownies en Bistronoom winnaars verkiezing leukste restaurant 2018

Door Jurgen Rupschus 13 februari 2018

De eindstand van de verkiezing leukste restaurant 2018 is bekend! Brownies&downieS en Bistronoom zijn in onze gemeente de winnaars. Tot 11 februari kon je stemmen op de restaurants.

In onze gemeente zijn er twee winnaars. Een met de meeste stemmen en de ander met de hoogste waardering. In de tussenstand ging Brownies nog aan kop met de meeste stemmen. En die koppositie hebben ze blijkbaar weten te behouden. De Beren ging in de tussenstand nog aan kop met de hoogste waardering, maar is voorbijgestreefd door de Bistronoom.

Die prijzen worden uitgereikt tijdens een awardshow waar de winnaars bij aanwezig kunnen zijn. Niemand minder dan Katja Schuurman overhandigt de prijzen. De Woerdense restaurants maken ook nog eens kans om landelijk in de prijzen te vallen. Dat horen ze tijdens de prijsuitreiking.

Brownies and Downies Woerden

Tussenstand: Brownies en Beren aan kop in race voor leukste restaurant 2018

Natuurlijk zijn er nog veel meer restaurants in de race, maar Brownies&downieS en De Beren staan mom...

Brownies&downieS Woerden restaurants en horeca

Vandaag gesloten

De Kazerne 3, Woerden

Bekijk meer:restaurants en horeca

Bistronoom Restaurant & Bar restaurants en horeca

Nu open12:00 - 00:00

Kruittorenweg 13, Woerden

Bekijk meer:restaurants en horeca

adv.