Fiet fieuw! 3 x oproepjes van treinflirts van en naar station Woerden

Flirten in de trein: het gebeurt elke dag. Ben je iemand daarna uit het oog verloren zonder eerst een telefoonnummer te vragen? Dan plaats je natuurlijk een oproep op de site van Treinflirt, waar je hopelijk je flirt terugvindt. Doen mensen! En dan helpen wij van indebuurt de liefde een handje verder door erover te schrijven.

“Het zou leuk zijn als ik nog eens met je in contact kon komen”

De anonieme ‘J’ had oogcontact in de trein vanaf station Utrecht Centraal naar station Woerden

“Je vroeg me of deze trein naar Bodegraven ging. Tijdens de treinreis riep het systeem een naam op welke totaal niet hetgeen was waar we ons bevonden. Ik lachte naar je en zei: “dat klopt niet, dit is Leidsche Rijn”. waarna je mij vroeg of hier dat grote winkelcentrum is… nee dat is Leidschendam. Vervolgens hadden we het over waar we naartoe gingen en vertelde je dat je met een vriendin een drankje had gedaan en naar de nieuwe Spider-Man film geweest was. Toen moest ik uitstappen want dit was station Terwijde. Het zou leuk zijn als ik nog eens met je in contact kon komen.”

Ben jij de flirt van ‘J’? Reageren op de oproep kan hier.

“Ik zou het gesprek graag voorzetten

Remco had leuk contact met een dame uit Utrecht. Hij plaatste daarna deze oproep op Treinflirt:

“Geen flirt!! Wel een heel boeiend gesprek met een jongedame die naar Leiden ging. Zij is net twee maanden ambtenaar in Utrecht en is dierenconsulent. Ik heb net twee maanden een nieuwe baan in Amsterdam. Ik zou het gesprek graag voortzetten, vond je vraag erg interessant. Misschien reis ik wel vaker via Utrecht. Je draagt een bril met rond montuur. Ik draag er eentje met rechthoekig montuur. En o ja, mijn bakje met pasta mocht op de stoel naast jou blijven staan.”

De twee verloren elkaar uit het oog op station Woerden. Ben jij degene die Remco zoekt? Bekijk zijn oproep hier.

Hoop je nog eens te zien mooie, stoïcijnse lezeres”

Samuel ontmoette een dame in de trein van Woerden naar Amsterdam. Hij vertelt:

“Lekker lezen tussen de Ajax-supporters. Jij: begin 30, de leukste lachende ogen, bruin haar, een mooie grijze? zachte, wat langere jas, en een zwarte North Face-trolley. Ik: ook begin 30, blond haar in een knot, drie dagen baardje, zwarte jas, blauwe broek, en een vrij stom blauw mondkapje. Waarschijnlijk kwamen we beiden vanaf Utrecht Centraal (18.39 uur) en gingen naar Amsterdam Centraal. Door een omleiding moesten we overstappen in Woerden en daar kwam ik je tegen. Ik zat in een soort hoekbank en jij in een normale tweezits bij de deurtje van de coupé. We hadden al even oogcontact toen een hele bende Ajax-supporters luid zingend binnenkwam. Ondanks dat we beiden een mondkapje droegen, zagen we van elkaar dat we moesten lachen. Vervolgens probeerde je een boek te lezen terwijl de supporters keihard aan het scanderen waren, dat vond ik zowel grappig als indrukwekkend. Dat was ook wat ik tegen je zei toen we naar buiten liepen om Adam CS. Toen wilde ik je natuurlijk eigenlijk uit/om je nummer vragen maar ik voelde me verre van fit en durfde het niet. Iets waar ik uiteraard gelijk spijt van had, vandaar dit bericht. Hoop je nog eens te zien mooie, stoïcijnse lezeres met de lachende ogen! Liefs, Sam”

Is Sam al die tijd op zoek naar jou? Reageren kan hier.

Oh de liefde…

We zijn er dol op bij indebuurt. Liefdesverhalen, huwelijksaanzoeken en meer van dat soort. Heb jij een liefdesverhaal te delen? Vertel het ons! Dat kan hier. En als niet, lekker meegenieten dan van de verhalen van anderen.

Meer in deze categorie

Genieten van Woerden

Ga naar “Myrthe verhuisde naar Woerden: ‘Dankzij de liefde is Woerden drie inwoners rijker’”

Myrthe verhuisde naar Woerden: ‘Dankzij de liefde is Woerden drie inwoners rijker’

Ga naar “Woerden in een notendop: deze foto’s maakte Dennis van onze mooie stad”

Woerden in een notendop: deze foto’s maakte Dennis van onze mooie stad

Ga naar “Marleen verhuisde voor de liefde naar Woerden: ‘Ons krijg je hier niet meer weg’”

Marleen verhuisde voor de liefde naar Woerden: ‘Ons krijg je hier niet meer weg’

In onze gids

Aanbiedingen

Ga naar “Alle DubbelFrisss van € 4,30 voor € 2,15”

Alle DubbelFrisss van € 4,30 voor € 2,15

  • Albert Heijn
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Reisbed Novi Baby Nora Luxe Grey/Wood € 69,99”

Reisbed Novi Baby Nora Luxe Grey/Wood € 69,99

  • Kruidvat
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Alle Dreft handafwas van € 10,78 voor € 5,39”

Alle Dreft handafwas van € 10,78 voor € 5,39

  • Albert Heijn
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “Alle Cheetos 100-125 gram en Lay’s Hamka’s van € 4,38 voor € 3”

Alle Cheetos 100-125 gram en Lay’s Hamka’s van € 4,38 voor € 3

  • Albert Heijn
  • Geldig t/m 26 maart 2023
Ga naar “AH Verspakket Marokkaanse harira of rode-linzensoep van € 4,29 voor € 3,22”

AH Verspakket Marokkaanse harira of rode-linzensoep van € 4,29 voor € 3,22

  • Albert Heijn
  • Geldig t/m 26 maart 2023

Agenda

Ga naar “Festival ’t Wonder”

Festival ’t Wonder

  • Van 16 jun t/m 17 jun
Ga naar “Koeiemart 2023”

Koeiemart 2023

  • 25 oktober 2023