Annemiek pakt juist het vliegtuig om de natuur te beschermen: ‘Waar toeristen komen, zijn mensen zuinig op hun omgeving’
Van India naar Canada, naar de regenwouden van Ecuador. Annemiek van Gijn uit Woerden heeft aardig wat plekken op onze…
Heb je zin om je handen uit de mouwen te steken en met een gezellige groep mensen aan het werk te zijn in het Hollandse landschap? Misschien vind je het dan leuk om vrijwilliger te worden bij Landgoed Bredius.
Als vrijwilliger bij Landgoed Bredius onderhoud je een deel van het landgoed en ben je actief in het buitengebied van Woerden. Bijvoorbeeld door wilgen te knotten en geriefbosjes uit te dunnen. Op zaterdag 12 november gaat de werkgroep weer voor het eerst dit seizoen aan de slag, doe jij mee?
De werkgroep begint op Landgoed Bredius waar allerlei onderhoud nodig is. Vanaf 8.30 uur ben je welkom en drink je eerst gezellig met elkaar een kop koffie. Om 09.00 uur begint de dag in het groen, waarna van 12.00 uur tot 12.30 uur een gezamenlijke lunch volgt. Daarna wordt er door gewerkt tot ongeveer 15.30 uur. De organisatie laat weten dat je je ook vrij mag voelen om later aan te haken of eerder te vertrekken. Alle hulp is in ieder geval welkom.
Als je aan het werk gaat, is het dragen van een helm verplicht. Heb je geen helm? Dan krijg je er eentje van de organisatie. Zorg ook voor goede buitenkleding. Denk aan stevige schoenen en een jas om je warm te houden. Als je voor de eerste keer komt, krijg je instructies om veilig te werken met het gereedschap.
Lijkt het je heerlijk om de zaterdagochtend actief door te brengen in de natuur? Mail dan bij coördinator Erwin Meijer. Iedereen is welkom. Je kunt vast lid worden van de groep, maar kunt ook een keer langskomen om het te proberen.
In onze gids
Populaire rubrieken