Beschuit met muisjes! Zoveel baby’s werden er vorig jaar geboren in Westland
Aangeboden door Onze partners

Nieuwe Westlanders zijn altijd welkom en helemaal als ze ieniemienie zijn. Vorig jaar (in 2019) zijn er weer volop baby’s geboren in onze gemeente. Er zijn in dat jaar per 1.000 inwoners 10,5 kleine Westlanders op de wereld gekomen.
Dat blijkt uit cijfers van het CBS, die in kaart zijn gebracht door vergelijkingssite Independer. Onder de in 2019 geboren Westlandse baby’s, waren iets meer jongetjes (52 procent) dan meisjes (48 procent).
Ook dit jaar hebben al heel wat kersverse ouders beschuit met muisjes kunnen serveren. Van januari tot en met oktober van dit jaar (2020) werden namelijk al 947 kleine Westlanders geboren.
De tekst gaat verder onder de kaart.
Bron: Independer
Vergeet je zorgverzekering niet
Verwacht je een kleintje, dan wil je alles natuurlijk goed regelen. De babykamer, een kinderwagen en de lijst gaat door en door.
Ook belangrijk: je zorgverzekering. Nu er van alles gaat veranderen, is het goed om te kijken of je zorgverzekering nog bij je past en of je een goede dekking hebt. Sommige kosten die bij de zwangerschap komen kijken, krijg je namelijk volledig vergoed uit de basisverzekering. De controles bij de verloskundige bijvoorbeeld. Voor andere vergoedingen moet je een aanvullende verzekering afsluiten. Independer heeft alles voor je op een rij gezet wat je moet weten en regelen.
Nog geen nieuwe zorgverzekering? Je kunt nog tot en met 31 december je zorgverzekering vergelijken en afsluiten.