7 x miljoenenoptrekjes die nu te koop staan in Veenendaal
Heb je een gespekte bankrekening? Of wil je gewoon even lekker binnen gluren bij de duurste huizen die nu te…
In de gemeente Veenendaal staan geregeld bijzondere huizen te koop. Van kleine arbeiderswoningen tot opvallende stadsvilla’s. Zo staat er nu een stadsappartement aan de Brouwersgracht te koop. Kijk je mee?
De Cultuurfabriek en Downtown om de hoek en uitzicht op een bruisend stadsstrand en Thoomesplein: dat is de locatie van deze woning in een notendop. Je woont in hartje Veenendaal en loopt zo de winkelstraten in. Klinkt voor sommigen ideaal, maar hoe ziet het appartement er vanbinnen uit?
Dit stadsappartement bevindt zich boven restaurant BITE. Door de ronding van de woning kijk je mooi uit over het centrum. Volgens de makelaar zorgt het voor een speelde indeling en extra dimensie. Ook kom je in dit appartement veel grote ramen tegen; aan licht geen gebrek dus.
De woning is modern ingericht. Lees: een badkamer met inloopdouche, een PVC-vloer en een keuken met alles erop en eraan. Zelfs aan wijnliefhebbers is gedacht. Zij kunnen hun flessen Pinot Grigio of Chardonnay stallen in de wijnkoelkast.
Een appartement in het centrum heb je niet zomaar. De vraagprijs van deze woning bedraagt 469.000 euro. Wat krijg je daarvoor terug? 119 vierkante meter aan woonoppervlak, drie kamers waarvan twee slaapkamers, een eigen berging in de kelder en een privéparkeerplaats. Je betaalt voor dit stulpje omgerekend 3.941 euro per vierkante meter. Dat is iets meer dan het gemiddelde van 3.571 euro per vierkante meter in de buurt Schrijverswijk.
Benieuwd hoe het eruit ziet? Neem hier een kijkje:
In onze gids
Populaire rubrieken