Dit is hoeveel winst je als Utrechter kunt maken als je nu je huis verkoopt
Huis gekocht afgelopen jaren? Dat stulpje kun je nu waarschijnlijk met winst weer verkopen. Woningtaxatiebedrijf Calcasa berekende dat iemand die...
Nu het steeds meer echt zomer wordt, zitten wij het liefst de hele dag buiten. Op het terras, in het park of gewoon op ons eigen balkon of in onze eigen tuin. In Utrecht vind je genoeg mooie huizen met een fijne buitenplek. Neem bijvoorbeeld deze vijf woningen die nu allemaal te koop staan én een uitstekend dakterras hebben.
Aan de Kapelstraat, een mooi straatje in de wijk Wittevrouwen, staat dit gave huis te koop. De woning heeft een moderne keuken, een toffe zolderkamer, een tuin én een dakterras.
Dit huis ligt op een fantastische locatie in Utrecht, middenin de historische binnenstad, vlakbij de mooie Nieuwegracht en het Ledig Erf. Het is een modern huis en vanaf het dakterras kijk je uit over alle knusse binnentuinen.
Dit huis, in de wijk Tuindorp, heeft maar liefst drie fijne buitenplekken: een tuin, een balkon en een dakterras. De woning is met vier woonlagen en vier slaapkamers behoorlijk groot.
Zit je op het dakterras van dit appartement, dan kijk je uit over het Vredenburgplein. Lijkt ons een heerlijke plek om de dag te beginnen, met een kop koffie en een fantastisch uitzicht over het drukke plein, waar van alles te zien is.
Wát een gaaf dakterras heeft dit huis in Lombok! En dan is het huis zelf ook nog eens supermooi, met hoge plafonds, lekker veel lichtinval en oude details.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Utrecht en blijf op de hoogte van alles over en rondom Utrecht.
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken