Leuk! Tim van De Utrechtse Boekenbar zit in het boekenpanel van DWDD
Je kent ze wel, die superbevlogen boekverkopers die het boek van de maand presenteren bij De Wereld Draait Door dat...
Boekenwinkels, daar hebben we er heel veel van in Utrecht. Dus zoek je een mooi boek voor je oma/neefje/buurvrouw of gewoon lekker voor jezelf, dan is er keuze genoeg. We hebben een aantal fijne boekhandels in de Domstad voor je op een rij gezet.
Een verse cappuccino en een goed boek: wat wil een mens nog meer? Bij De Utrechtse Boekenbar aan de Westerkade vind je het allebei. Komt de jongen achter de kassa/het koffiezetapparaat je bekend voor? Kan kloppen, want eigenaar Tim is dit seizoen lid van het DWDD boekenpanel.
Aan de Telingstraat vind je boekwinkel Savannah Bay. Het kleine, knusse winkeltje is gespecialiseerd in boeken op het gebied van genderstudies en LHBT-thema’s, maar heeft ook heel veel andere genres.
Posted by De Literaire Boekhandel on Saturday, 23 March 2019
Zoek je een bijzondere dichtbundel? Dan ben je bij de Literaire Boekhandel aan de Lijnmarkt aan het juiste adres. Achterin de winkel vind je een enorme collectie poëzie. Natuurlijk koop je er ook romans, biografieën en kinderboeken.
De grootste boekwinkel van Utrecht, dat is natuurlijk Broese aan de Oudegracht. Als je hier niet slaagt, dan weten wij het ook niet meer. Hou ook de agenda van Broese in de gaten, want de boekwinkel organiseert vaak signeersessies en andere activiteiten waar boekenwurmen blij van worden.
Posted by Reisboekhandel Interglobe on Wednesday, 27 August 2014
Ben jij een reislustig type? Stap eens binnen bij Interglobe aan de Vinkenburgstraat. In dit boekenwinkeltje vind je namelijk alléén maar reisboeken. Alle delen van de wereld zijn vertegenwoordigd en de planken staan vol met reisgidsen, fiets- en wandelroutes en reisverhalen. Happy travels!
Posted by Steven Sterk Boekhandel on Sunday, 18 September 2016
In de schaduw van de Domtoren vind je boekhandel Steven Sterk. In deze prachtige winkel ben je zo een uur verder want op iedere plank ontdek je wel weer een nieuw pareltje. Wij worden ook altijd blij van de kaartenrekken vol originele ansichtkaarten.
Posted by Boekhandel Erven J. Bijleveld on Wednesday, 27 June 2018
Boekhandel Bijleveld zit al meer dan 150 jaar in Utrecht. De boekhandel aan het Janskerkhof richt zich op klassiekers. Hier vind je dus geen stapels bestsellers, maar bijzondere literaire werken, kunstboeken en boeken over theologie.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Utrecht en blijf op de hoogte van alles over en rondom Utrecht.
In onze gids
Nu geopend
Nu gesloten
Nu gesloten
Populaire rubrieken
In onze gids
Nu geopend
Nu gesloten
Nu gesloten
Populaire rubrieken
Topper