Deze zaken hebben we er sinds maart 2019 bij in Utrecht
Met de derde maand van 2019 alweer achter de rug vliegt de tijd voorbij. In maart zijn er in Utrecht...
Het heeft even geduurd, maar Villa Orloff aan het Lucasbolwerk is dan eindelijk open. Donderdagochtend 4 april hebben vader Bert en zoon Martijn Cools de deuren geopend van hun derde Orloffvestiging in Utrecht.
In april 2018 zou ‘ie eigenlijk opengaan: de derde vestiging van café Orloff. Maar de verbouwing liep meer en meer vertraging op. “Het krijgen van de juiste vergunningen was moeilijk en het pand verkeerde in slechte staat”, vertelt eigenaar Bert Cools onze collega’s van het AD Utrechts Nieuwsblad. “We hebben alles vernieuwd, elektra, waterleiding. Feitelijk zijn alleen de muren overeind gebleven.”
Net als in Orloff aan het Wed en Orloff aan de Kade neemt de klassieke leestafel met kranten en tijdschriften erop een prominente plek in. Een van de blikvangers in Villa Orloff is de stoere bar, deels opgetrokken uit donkerbruine stalen pijpen.
De derde Orloff richt zich op 25-plussers en is van ’s morgens tot ’s avonds laat open. De nadruk ligt op borrelen. “Op de menukaart staan borrelplanken, pizza’s en een paar gerechten. Maar als je om 16.00 uur nog een ontbijtje wilt, is dat ook prima.”
Ook nieuw in Utrecht:
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken