Frenchie Café aan de Lange Nieuwstraat heet voortaan La Fille Café
Je smult er van avocado op toast, truffelfrietjes en Amerikaanse pannenkoeken. We hebben het over Frenchie Café aan de Lange…
Nieuw in ons stadsie! Voor een kop koffie, ontbijt, lunch of een borrel kun je vanaf dinsdag 5 oktober neerploffen bij DUBBEL/DWARS: een kleurrijk dagcafé aan de Weerdsingel W.Z 8. Het nieuwe dagcafé vind je op de plek waar het O-Café was gevestigd.
Het menu is standaard vegetarisch, maar vleesliefhebbers kunnen er ook apart vlees bijbestellen. Zo willen de eigenaars van het gloednieuwe dagcafé gasten bewuster laten nadenken over hun keuzes. ”Met Lindenhoff, Stooker Coffee, en Loaf halen we mooie en verse producten in huis die beter zijn voor onze planeet”, is te lezen in het persbericht. “Je moet meteen blij worden als je bij ons komt. Of dit is om iets te eten of drinken, of om te werken. Met op het bord alleen maar ingrediënten van goede kwaliteit, veel fruit en verse groente, lekker kleurrijk en goed voor je. Dagelijks vers gemaakt”, aldus Cissy en Jesse. Schuif aan in het cafe, de groene binnentuin of op het zonnige terras.
Het nieuwe dagcafé is een initiatief van tweelingzus en broer Cissy en Jesse (30). Dat ze samen dit avontuur aan zouden gaan, was helemaal niet zo gepland. “Het begon eigenlijk bij mij”, zegt Cissy in het persbericht. ”Ik liep vast in mijn kantoorbaan, en eind 2020 werd het duidelijk dat het voor mij zo niet langer kon. Ik hakte de knoop door, zegde mijn baan op en begon met plannen maken voor een eigen onderneming.” Toen ze haar plannen tijdens een etentje voorlegde aan haar broer was hij meteen enthousiast. “Voor een tweeling lijken we dan niet eens zo op elkaar, maar de liefde voor de horeca, die delen we”, aldus Jesse.
Pas toen ze in juni het pand aan de Weerdsingel W.Z. vonden waar genoeg ruimte was voor twee eigenaren hakte ook Jesse de knoop door en zegde zijn baan op.
Lees verder onder de post >
Het pand heeft de afgelopen maanden een transformatie ondergaan. ”Het is een prachtige plek, met veel karakteristieke details maar hiervoor ook erg donker. Door muren open te breken en nieuw glas te plaatsen rondom de binnentuin is het nu lekker licht en voelt het veel ruimer. De binnentuin was ik meteen verliefd op, zo uniek, en nu komt hij eindelijk tot zijn recht”, zegt Cissy. “Maar ook het terras was doorslaggevend, met uitzicht op de Singel zit je de hele dag in de zon en je kunt er ongegeneerd en ongelimiteerd mensen kijken.”
DUBBEL/DWARS is vanaf dinsdag 5 oktober geopend van dinsdag tot en met zondag van 08.30 tot 18.00 uur. Bij terrasweer blijven ze langer open.
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken