Proost! Alleen op deze dag proef je het Utrechts stadsbier Pint Maarten
Hoe leuk is dit? Bij ruim dertig horecazaken in de binnenstad proef je vrijdag 11 november een écht Utrechts bier….
Het. Is. Weekend! En dat betekent maar één ding: tijd om plannen te maken. Van een vintagebeurs tot een verlaat halloweenfeestje; deze leuke dingen doe je dit weekend in Utrecht.
Elke eerste zaterdag van de maand wordt buurthuis in de 3 Krone omgetoverd tot een kleinschalige Vintagebeurs. Loop langs de kraampjes en scoor hippe kleding, vintage en hebbedingetjes voor een kleine prijs. De tijden zijn van 11.00 tot 17.00 uur en de toegang is gratis.
Het populaire feestconcept Foute Feestje komt vrijdag 4 november naar Central Studios met een superfoute XXL editie. Verwacht één groot fout paradijs met gastoptredens en de dj’s van Qmusic The Party. Het motto: hoe fouter, hoe beter! Trek je meest foute outfit uit de kast en doe wat rek- en strekoefeningen. Van 20.00 tot 02.00 uur is het feest. Een ticket kost 22,50 euro en koop je hier.
Word je soms helemaal gek van alle prikkels in cafés en bars? Dan is het Chillcafé misschien wat voor jou. De lampen zijn hier gedimd en de muziek staat op een bescheiden volume. Zo kun je heerlijk bijkletsen met je bestie. Klinkt dit als zachte muziek in je oren? Het Chillcafé is zaterdag 5 november in Café Averechts. Je bent vanaf 21.00 uur welkom.
Ook dit jaar organiseren KrijgdeKleertjes Leidsche Rijn en KrijgdeKleertjes De Meern weer een speelgoedruil in Buurtcentrum De Pijler. Op zaterdag 5 november kun je tussen 18.30 en 19.45 uur speelgoed inleveren en vanaf 20.00 uur start de ruil. Aanmelden voor de speelgoedruil is niet nodig, maar wel fijn. Op de Facebookpagina vind je alle informatie.
Kun je geen genoeg krijgen van Halloween? Dan is het jouw geluksdag. Bij Café Domkop kun je zaterdag 5 november lekker verder griezelen. Het wordt een avond vol nostalgische 80’s deuntjes zodat je je helemaal in het Hawkins, Indiana van Stranger Things waant. Het feest start om 20.30 uur. Meld je aan door een appje te sturen naar 06-24987838 of stuur een DM op Instagram.
Ervaar de stad met andere ogen met de audiowandeling ‘De tijd is de onzichtbare kaart van mijn stad’. Kinderen van 10 en 11 jaar oud uit Utrecht hebben deze audiowandeling gemaakt. Het neemt je mee in de gedachtenwereld van deze kinderen. Hoe zien zij de stad? En hoe beleven ze tijd? Wat is tijd eigenlijk? En hoe kun je de tijd zien of ervaren in de stad? De tour duurt 50 minuten en is gratis te beluisteren via verschillende podcastplatforms en de website. Vergeet niet om een smartphone, koptelefoon, twee vellen papier en een potlood mee te nemen.
Voor alle nieuwe en meer ervaren honden- en kattenvrienden organiseert Jaarbeurs een nieuw lifestyle-event: About Cats & Dogs. Win persoonlijk advies in en doe inspiratie op van experts. Maak daarnaast kennis met de nieuwste voedingsmerken, accessoires en verzorgingsproducten. Check de website voor het hele programma en de plattegrond. Het event is zaterdag 5 november en zondag 6 november van 10.00 tot 17.30 uur. Een kaartje kost 12 euro per dag. Koop je jouw ticket online, dan betaal je 9 euro.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Utrecht en blijf op de hoogte van alles over en rondom Utrecht.
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken
Topper
Topper
Topper