Ibérica Spaanse lessen

Aangeboden door Ibérica Spaanse Lessen

Ruth geeft lessen Spaans | Foto: Ibérica Spaanse lessen

Buurthuis de Beatrix Zuilen

Utrecht

Spaans is een van de grootste talen van de wereld. Het wordt gesproken in veel Zuid-Amerikaanse landen, in grote delen van de Verenigde Staten en natuurlijk in Spanje. Steeds meer Nederlanders ontdekken dat de Spaanse taal niet alleen leuk is om te leren maar ook noodzakelijk is om je verstaanbaar te maken in al deze landen.

Soms kun je het Spaans goed gebruiken voor je werk, maar communiceren met de plaatselijke bevolking is natuurlijk ook een must als je reist door Zuid-Amerika of graag op vakantie gaat naar Spanje. Of wanneer je er, zoals steeds meer Nederlanders, een tweede huis hebt.

In de Spaanse lessen van Ibérica leer je heel vlot en op een ontspannen manier Spaans, in kleine groepen van maximaal tien personen. De lessen, gegeven door de Spaans- én Nederlandstalige Ruth Vallecillo, zijn zeer praktijkgericht. Vanaf het begin worden de cursisten gestimuleerd zelf Spaans te spreken en snel te oefenen met de net geleerde woorden en grammatica.

Praktische info

De cursussen zijn in buurthuis De Beatrix in Zuilen en beginnen op maandag 27 maart, dinsdag 28 maart en donderdag donderdag 6 april (afhankelijk van het niveau). Elke cursus bestaat uit 10 lessen van anderhalf uur. Inschrijven is al mogelijk!

Agendapunten

Agendapunten in Utrecht

Bekijk meer agendapunten
Ga naar “Ibérica Spaanse lessen”

Ibérica Spaanse lessen

  • Ibérica Spaanse Lessen
  • T/m 19 jun

Topper

Ga naar “Ligconcert Best of Einaudi”

Ligconcert Best of Einaudi

  • Bibliotheek Utrecht
  • 10 juni 2023
Ga naar “Siberian Oxygen: Indiefolk”

Siberian Oxygen: Indiefolk

  • Stadsklooster Utrecht
  • 30 april 2023
Ga naar “FUTURO”

FUTURO

  • NAR – café der kunsten
  • Van 30 mrt t/m 31 mrt