Fundaparel: het alleenstaande herenhuis aan de Gasthuisring
Waarschijnlijk ben je er al talloze keren langsgereden: het ‘alleenstaande’ herenhuis aan de Gastenring. Jeweetwel, dat exemplaar met een grote…
Van een miljoenenwoning in de Burgemeesterbuurt tot een appartement bij de Westermarkt. Via Funda zijn er veel woningen die net te koop staan. Zit er iets voor jou bij?
Net op de markt: dit miljoenenhuis in de Burgemeesterbuurt. De stadsvilla is gebouwd door achitechtenbureau Bedaux de Brouwer. Misschien zag je dat wel door de moderne look met grijze muren. Wat heeft dit huis dat meer dan een miljoen kost? Onder andere een tuingerichte woonkamer, een woonkeuken van meer dan dertig vierkante meter en een eigen wijnkelder.
Als je je ogen samenknijpt, lijkt dit huis een beetje op een mannetje dat een hand opsteekt. Een van de kanten van het dak – met dakkapellen – is heel erg steil. Bijzonder huis! Vanbinnen zijn het vooral die grote witte ruimtes die opvallen.
De nineties maken een comeback in de mode en andere trends. Misschien zie jij een woning uit de jaren negentig wel zitten. Dit huis staat in Tilburg sinds 1990 en kreeg in 2014 nog een nieuwe badkamer.
Wie hier naartoe verhuist, kan maanden uitkijken op een mooie zomer aan de Piushaven. De overdracht vindt plaats op 1 juli 2023. Zo heb je genoeg tijd om na te denken of je de witte keuken wil vervangen en om meubels te shoppen.
Wonen aan de boulevard van de Piushaven? Er worden hier 14 stadswoningen gebouwd die net in de verkoop zijn gegaan. De woningen vallen onder het nieuwbouwproject Spinaker. De woonoppervlakte is 173 vierkante meter.
Wil je nog groter wonen in nieuwbouwproject Spinaker? Er staat ook een penthouse te koop van 248 vierkante meter. Zo weet je zeker dat je tijdens het televisie kijken in de woonkamer nog meer hebt om naar te kijken: namelijk een panoramisch uitzicht over een breedte van 22 meter.
Deze jarendertigwoning heeft vier slaapkamers, waarvan sommigen een rolluik hebben. Dat is iets minder authentiek dan de glas-in-loodramen en granitovloer in de gang. Maar wel fijn voor de privacy!
Hoeveel geld moet je uitgeven aan een huis met een zwembad? Voor dit huis met privézwembad ben je 545.000 euro kwijt. Daarnaast heeft de woning vrij uitzicht, een overkapping, vijf slaapkamers en twee badkamers.
Dit huis stond er al in 1957, maar is in de loop der jaren verbouwd. Er zijn twee badkamers, waarvan eentje met lekker groot ligbad. De vorige bewoners maakten een soort tweede huiskamer onder de overkapping in de tuin. We spotten zelfs een televisie en mini-koelkast. Heerlijk!
In de wijk Gesworen Hoek in de Reeshof staat een gezinswoning te koop. Het huis is gebouwd in 1982 en heeft een oppervlakte van 116 vierkante meter. Er zijn vier slaapkamers, waarvan een op zolder. De huidige bewoners kozen ervoor om deze ruimte te benutten als thuisgym. Zo’n reisje naar de sportschool is toch een stuk korter als je alleen de trap op hoeft te klimmen.
Wie hier komt te wonen, hoeft niet ver te lopen naar de supermarkt. Je woont naast de Jumbo! Het appartement is gebouwd in 1962 en heeft drie grote kamers. Ook fijn: alle ramen hebben dubbel glas.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Tilburg en blijf op de hoogte van alles over en rondom Tilburg.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper
Topper