Even voorstellen: ik ben Nathalie, de nieuwe gastredacteur van indebuurt!
Hallo, mijn naam is Nathalie Bettonviel en ik ben de nieuwe gastredacteur van indebuurt Tilburg! Mét enthousiasme, want ik schrijf...
We houden van gastredacteuren en steeds meer gezellige Tilburgers komen ons team versterken. Zo ook Elle Bouman, die voor ons alle favoriete plekjes van locals uit Tilburg achterhaalt. Take it away, Elle!
Elle: “Zo’n twintig jaar geleden ben ik hier in Tilburg geboren, maar ik ben opgegroeid in een klein dorpje genaamd Haaren. Nadat ik mijn HAVO-diploma had gehaald ben ik vanwege mijn passie voor muziek begonnen aan de opleiding CO-IEMES aan Fontys. Al snel kwam ik erachter dat dit geen juiste keus was geweest en heb ik mijzelf van deze studie uitgeschreven.”
“Datzelfde schooljaar bleef ik toch verbonden met Tilburg omdat ik begonnen was met lacrosse, een ontzettend leuke sport die nog erg klein is in Nederland. Zo reed ik drie keer per week op en neer naar Tilburg voor training en door de uitstapjes met de club leerde ik het Tilburgse uitgaansleven kennen.”
“Mijn toekomstplan was destijds om de opleiding tot docent aardrijkskunde te gaan volgen aan de FLOT, maar uiteindelijk besloot ik om toch journalistiek te gaan studeren. Als klein meisje schreef ik al graag verhalen en tekende ik korte stripboeken. Eenmaal op de middelbare school kwam ik in de redactie van de schoolkrant en al gauw werd ik de hoofdredacteur. De creativiteit en het interesse in schrijven is er dus altijd al geweest. Toch durfde ik in eerste instantie niet aan de journalistiek opleiding te beginnen, omdat de toekomstperspectieven er niet heel optimistisch uitzagen.”
“Het feit dat ik na afloop van een concert in 013 rollend naar huis kan, bevalt mij ontzettend goed!”
“Met veel onzekerheid begon ik aan de opleiding, maar gelukkig ben ik op de juiste plek terecht gekomen en heb ik tot aan vandaag geen spijt gehad van mijn keuze. Nadat mijn eerste jaar aan de FHJ erop zat en ik mijn propedeuse had gehaald, vond ik het tijd om te verhuizen naar Tilburg. Nu ben ik een trotse eigenaar van 15m² in een studentenhuis midden in het centrum.”
“Het plan is om na mijn afstuderen in Tilburg te blijven wonen en het liefst ook in de binnenstad. Het feit dat ik na afloop van een concert in 013 rollend naar huis kan, bevalt mij ontzettend goed!”
Dagelijks brengt indebuurt het laatste nieuws, leuke tips en inspirerende verhalen. Er gebeurt zó veel in Tilburg. Een beetje hulp is welkom. Dus, heb je een leuke tip voor indebuurt? Laat het ons vooral weten! Vind je het leuk om op regelmatige basis voor ons te schrijven? Stuur dan een mailtje naar [email protected] met je motivatie en onderwerp.
Lees ook…
In onze gids
Nu gesloten
Populaire rubrieken