Tilburgse Kermis 2022: alles wat je moet weten
Het is zomer en in Tilburg betekent dat maar één ding: de Tilburgse Kermis komt eraan. In 2022 is de…
Wie kent het nummer niet, het was dé zomerhit van 2021: ‘Ik ga zwemmen, in Bacardi Lemon’. Door dit nummer weet heel Nederland wie Mart Hoogkamer is. De volgetatoeëerde zanger komt dit najaar naar Tilburg voor een concert. Hou wel je biertje bij je, anders is het optreden zo voorbij.
De 24-jarige volkszanger Mart Hoogkamer uit Leiden gaat de theaters in. Hij doet dat samen met een zevenkoppige band. Zijn tournee heet Met een lach en een traan en naast feestnummers komen er ook serieuzere liedjes voorbij.
Op zaterdag 24 september start hij zijn tour in Beverwijk en hij eindigt zijn tour in Apeldoorn op donderdag 15 december. Op 22 oktober kun je Mart horen én zien in Schouwburg Concertzaal Tilburg. Kaarten zijn inmiddels te koop via de site van het theater.
In juni dit jaar gaf Mart Hoogkamer zijn kortste optreden ooit. Tijdens de Pinksterfeesten in Beckum brak hij zijn optreden na zestien seconden af. Mart verliet het podium nadat zes bekers bier vanuit het publiek vlak voor hem op het podium belandden. “Ik sta gewoon mijn werk te doen, wat ik onwijs leuk vind. Ik vind het zwaar klote voor de mensen die wel voor mij gekomen zijn”, vertelt hij in een artikel op Brabants Dagblad.
In onze gids
Populaire rubrieken