Sapjes, wraps en versgebrande koffie: dit is het nieuwe Juice Lee
Lekker met een drankje of hapje op het terras in de Factoriumtuin zitten? Het kan vanaf 1 juni, want dan…
Pak je agenda er maar bij! Vanaf 4 juni kunnen we in Tilburg weer genieten van een verborgen parel: de binnentuin van Theater De Nieuwe Vorst. Met een buitenbar, moestuin en meer.
De sproeier is momenteel het enige dat op de grasmat mag staan, maar op 4 juni gaat het los. Elke donderdag tot en met zondag kun je vanaf 11.00 uur weer naar de verborgen binnentuin van het theater.
Wat we kunnen verwachten? Een hoop leuks! Denk aan: lunchen in de buitenlucht, hapjes en drankjes bij de buitenbar, huisgemaakte kombucha, een moestuin in het Dwaalgebied en een dakterras. Iedere donderdag kun je er ook terecht om op het terras te dineren. Dan komt de Volkskeuken namelijk langs met een verse hap. Vanaf 18.30 uur eet je hier een verse, betaalbare, vegetarische maaltijd. Wil jij dat eens proberen? Meld je dan vóór een donderdag aan via [email protected].
In onze gids
Populaire rubrieken