Weekend! Haal je soep of hot choco bij deze foodtrailer na een boswandeling
Het weekend staat weer voor de deur! Door corona zijn misschien je meeste plannen in het water gevallen, maar wat…
Grote kans dat jij er sinds de tweede lockdown een nieuwe hobby bij hebt: wandelen. Tijdens een wandeling kun je de horeca te steunen. Wij lichten zeven pitstops uit waar je een hapje of drankje haalt tijdens een wandeling in Tilburg.
RAW is niet alleen een goede pitstop voor je wandeling, maar ook een goed beginpunt! Bij het afhaalloket haal je niet alleen koffie, glühwein of iets anders lekkers, maar ook haal je er wandelroutes. Zo is er een route door het centrum of een uitgestippelde wandeling naar Moerenburg die twee uur duurt.
Elke dag open vanaf 11:30-18:00 muv dinsdags en bij slecht weer (regen). #koffietogo #erwtensoep #vegansoep #worstuithetvuistjeworstindesoep #schrobbelèr #glühwein #biervandetap
Posted by Café Zomerlust on Thursday, February 4, 2021
Ga je inderdaad lekker wandelen in Moerenburg? Maak dan vooral een pitstop bij Café Zomerlust. Met uitzondering van dinsdag vind je er elke dag van 11.30 tot 18.00 uur (als het niet regent) een afhaalloket. Het is een van de weinige pitstops waar je tijdens een wandeling door Tilburg vers bier van de tap haalt. Wat is het lang geleden dat we dat geproefd hebben!
Morgen en zondag staan we voor jullie klaar op ons terras met warme dranken, jägerthee, broodje rookworst en huisgemaakte erwtensoep. Alles to go!Met wie kom jij dit weekend langs wandelen? 😁
Posted by Restaurant Harboury on Friday, January 22, 2021
De Piushaven is een populaire wandelplek in coronatijd. Dat zagen ook ondernemers en daarom vind je er sinds dit jaar kiosken om een hapje en drankje af te halen. Je kunt terecht bij Harboury, Eethuistwintig, Porto, Vittorio en Villa Pastorie.
Nu winkels ook een afhaalloket mogen hebben, besluit je misschien jouw aankoop uit het Dwaalgebied lopend op te komen halen. In het Dwaalgebied vind je ook meerdere pitstops voor tijdens een wandeling in Tilburg. Zo heeft Kattencafé de Spinnerij taartjes en ander lekkers dat je meeneemt, scoor je bij Steck013 bier en warme dranken en staat Mr. Morries klaar voor je koffie to go. En dat is nog maar een greep uit het aanbod!
Als je toch een wandeling maakt door het Spoorpark is de kiosk natuurlijk een perfecte pitstop. Doordeweeks is de plek open van 12.00 tot 17.00 uur en in het weekend al vanaf 10.00 uur. Behalve als het heel hard regent!
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Tilburg en blijf op de hoogte van alles over en rondom Tilburg.
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken