Mysterie opgelost: daarom bestaat er geen snelweg A3
De A4 kennen we allemaal wel in Schiedam. Deze snelweg komt vaak genoeg langs in het filenieuws en loopt langs…
In dit lijstje zie je met welke korte en langdurige werkzaamheden in Schiedam je rekening moet houden in de week van 23 januari 2023.
Middelharnissestraat: Op 27 januari is tussen 7.00 en 16.00 uur het voetpad afgezet in een richting voor het aanleggen van een nieuwe elektrakabel.
Rotterdamsedijk: Op 30 januari is tussen 7.0 en 16.00 uur de weg dicht in beide richtingen voor voetgangers, fietsers en brommers vanwege leidingwerkzaamheden.
Slimme Watering: Van 16 augustus tot en met 24 februari is de Slimme Watering dicht in beide richtingen tussen De Velden en de Scheepvaartweg (ter hoogte van de Kasteelweg). Ook is de Harreweg gedeeltelijk afgesloten. De rijbaan en de verzakte tramkeerlus worden opgehoogd. Autoverkeer rijdt om via de Harreweg/Woudweg, Ocktave de Coninckpad, Adam Pijnackerpad, Jan van Schijndelpad, Huigenhofpad, Groeneweg, Kerkweg en terug. Hierdoor kan het ook drukker zijn op de Groeneweg.
Bachplein: Tot eind december 2023 worden er bij het Bachplein leidingen vervangen. Daardoor wordt er gewerkt aan de weg.
Warmoezenierpad: Bij het Warmoezenierpad zijn werkzaamheden van 16 december tot en met 27 januari en is de weg dicht in beide richtingen. Fietsers rijden om via een noodbrug.
De Akkers: Van 9 januari tot en met 31 maart is de weg dicht in beide richtingen vanwege rioleringswerkzaamheden. De kruising met Linzenakker en Tarweakker blijft open. De Linzenakker is alleen tot en met 27 januari in beide richtingen afgesloten voor het aanbrengen van de bestrating.
Westmolenstraat: Van 9 januari tot en met 3 februari is de weg dicht in beide richtingen in verband met de herinrichting van de Korte Haven.
Eduard van Beinumlaan: Tot eind maart is de weg in beide richtingen afgesloten voor de aanleg van warmteleidingen.
Van Beethovenlaan: Tot en met 3 februari is de weg dicht in beide richtingen voor de aanleg van warmteleidingen.
Trelleborg: Voor het plaatsen van een nieuwe duiker is Trelleborg dicht in beide richtingen tot 10 maart.
Oranjestraat: Vanwege de renovatie van de Oranjebrug geldt er een snelheidsbeperking. Tot 10 maart mag je hier in beide richtingen maximaal 30 kilometer per uur rijden.
Hooikade: De kademuur en riolering van de Hooikade wordt vervangen en daarom is de weg in beide richtingen dicht tot 31 januari.
Borodinlaan: Tot en met 30 januari is het voetpad in beide richtingen afgesloten tussen de Rossinistraat en de Verdistraaat voor werkzaamheden aan gas- en waterleidingen. De rijbaan blijft toegankelijk, maar met een snelheidsbeperking van 30 kilometer per uur.
Let op: de data van deze werkzaamheden zijn onder voorbehoud. Dit kan nog wijzigen.
In onze gids
Populaire rubrieken