Laatste kans! Zo koop je een appartement met 20% korting vlakbij Rotterdam
Aangeboden door Wonen in Unify
In de wijk Fascinatio in Capelle aan den IJssel wordt momenteel het nieuwe appartementencomplex Unify gebouwd. Het project biedt verschillende woningen aan, van (starters)appartementen tot ruime
woon-werk woningen. En het mooie is: starters krijgen de kans om een appartement te kopen met twintig procent korting. Er zijn nog maar een paar woningen beschikbaar, dus grijp snel je kans als jij jezelf hier wel ziet wonen!
KoopStart regeling
Unify biedt dertig van de veertig beschikbare woningen aan met de KoopStart regeling van stichting OpMaat, wat betekent dat starters onder de 35 jaar de kans krijgen om met twintig procent korting een woning te kopen. Momenteel zijn er nog maar drie appartementen van 81 vierkante meter beschikbaar voor 298.000 euro. Dus, sla je slag!
We leggen het even uit: met de KoopStart regeling ontvangt je 20 procent korting op het aankoopbedrag van projectontwikkelaars BPI Vastgoed en Iniziativ. Deze korting betaal je terug wanneer je de woning in de toekomst weer verkoopt. Eerder terugbetalen is ook mogelijk, dat kan al na drie jaar. Daarna is de woning helemaal van jou. De regeling is bedoeld voor starters die nog niet eerder een eigen woning hebben gehad en de woning zelf gaan bewonen. Alle details van deze regeling lees je in deze brochure.
Lees verder onder de foto >

Breed aanbod aan woningen
Zoek je iets groters dan de Koopstart appartementen? In dit nieuwbouwproject vind je ook appartementen van 99 of 104 vierkante meter en zelfs twee woon-werkwoningen van 140 vierkante meter. Deze laatste zijn ideaal als je een kantoor- of praktijkruimte aan huis wenst. Deze woon-werkwoningen hebben een tuin, afgeschermd door een beukenhaag, en twee privé-parkeerplaatsen. Alle woningen van Unify worden opgeleverd inclusief keuken en badkamer en hebben één of twee eigen parkeerplaatsen op de ruime parking aan de zij- en achterkant.
Lees verder onder de foto’s >
Goed bereikbaar en gunstige locatie
Met zo’n woning aan de Fascinatio Boulevard zit je precies op de grens van Rotterdam Kralingen en Capelle. Metrohaltes Capelsebrug en Kralingse Zoom zijn op loopafstand en brengen je in no time in het centrum van Rotterdam. Je zit dus zo in de stad, zonder de drukte direct om je heen. Ook de snelweg rijd je vanuit Fascinatio zo op.
De bouw van Unify start later dit jaar en de oplevering wordt medio volgend jaar verwacht. Zie jij jezelf hier al helemaal wonen? Neem dan snel een kijkje op de website van Unify en schrijf je in! Je kunt voor meer informatie over Unify en de WoonStart regeling ook contact opnemen met verkoopmakelaar Van Herk via 010-2582900 of [email protected]