Parkeren in Rotterdam: alles wat je moet weten voor 2023
Er gaan per 1 januari 2023 een aantal veranderingen plaatsvinden rondom parkeren in Rotterdam. Zo gaat de gemeente in meer…
Kom je regelmatig in de buurt van de kruising van de 2e Rosestraat, Beijerlandselaan, Laan op Zuid en het Varkenoordseviaduct? Dan moet je de komende tijd goed opletten, want er komen grootschalige werkzaamheden aan. Tussen 9 januari 2023 en september 2024 zijn verschillende delen afgesloten.
Zowel voor automobilisten, fietsers en voetgangers als gebruikers van het openbaar vervoer gelden de komende tijd omleidingen. De wegwerkzaamheden in dit gebied gaan in fases verlopen. Over de eerste twee periodes is informatie bekend.
De hele kruising van de vier drukke wegen wordt de komende tijd vernieuwd om het overzichtelijker en veiliger te maken. De RET gaat tevens de tramrails vernieuwen. Onder de Roseknoop ligt een verzakte dijk die weer wordt opgehoogd. Ook komen er nieuwe leidingen voor stadsverwarming, elektriciteit, water en riool.
De afsluiting van de 2e Rosestraat betekent dat tramlijn 20 niet rijdt. Voor tramlijn 25 en buslijn 66 en 77 geldt een andere route.
Om dit openbaar vervoer op te vangen komt er een tijdelijke tramverbinding met lijnnummer 125. Deze rijdt tussen Schiebroek en Stadion Feyenoord.
Lees verder onder het kaartje >
Over deze derde fase is nog geen informatie bekend.
Kom jij veel in dit gebied en wil je op de hoogte blijven van de wegwerkzaamheden van de Roseknoop? Op deze speciale website van Gemeente Rotterdam vind je alle informatie. Hier kun je je ook aanmelden voor de nieuwsbrief.
Wil je weten hoe je omrijdt met de auto of op de fiets? Kijk dan op Rotterdam Onderweg.
Zoek je informatie over een specifieke tram- of buslijn die jij regelmatig gebruikt? Kijk dan op deze uitgebreide pagina van RET over de Roseknoop.
In onze gids
Populaire rubrieken