Terugkijktip: kippenheld Hamza te gast bij talkshow Beau
We hebben allemaal garagewerker Hamza gezien in de reportage over loslopende kippen die viraal ging. Bij de talkshow Beau schoof Hamza om te vertellen over alle reacties die hij kreeg en wat hij gaat doen nu de kippen weg zijn.
”Ik heb een keer een boete gekregen omdat ik de kippen eten gaf”, vertelt Hamza onder andere bij de talkshow. ”De kippen liepen elke dag als ik kwam werken achter mij aan. Zo ging dat al zeven jaar lang.” Nu de kippen weg zijn willen mensen geld inzamelen voor Hamza. ”Ik ga kijken voor nieuwe kippen en een ren. Meerdere mensen hebben mij al vijf euro gegeven.”
Koekelekoek
Ook grappig: er is een website gemaakt met uitspraken van de garagewerker. Op de website druk je op een knop en dan hoor je een uitspraak van Hamza. Bijvoorbeeld de uitspraak ‘koekelekoek’ en ‘binnenkort hebbie weer kippen’. Ook vinden veel twitteraars dat Hamza een eigen show moet krijgen met kippen in een studio. ”Dat zou wel leuk zijn”, reageert hij lachend.
De aflevering van Beau is terug te kijken op RTLXL en Videoland.
Lees ook:
Meer uit deze categorie
adv.