Lisette doet voor de 6e keer mee aan Holland’s Got Talent: ‘Ik kan m’n publiek niet in de steek laten’
De Rotterdamse Lisette Brillemans was vrijdagavond voor de zesde keer te zien in Holland’s Got Talent. Als echte doorzetter stond…
Een loods in Rotterdam-West staat vol met glitterpakken, panterjurken en dansschoenen. Stylisten Ilse Lans en Ruben Monfrooy zitten tot over hun oren tussen de pailletten en veren, want ze maken op dit moment de kleding voor de Toppers in Concert. “De Amsterdamse feestjes worden op de Keileweg aangekleed!”
Hun bedrijf Rumoer Styling & Design zit hier net achter, in de Van Helmontstraat. Vanuit het atelier verzorgen Ilse en Ruben de styling voor een heleboel producties: van dansprogramma’s op tv tot grote shows in Rotterdam Ahoy en Ziggo Dome. Vroeger waren ze allebei dansers en maakten ze naast hun optredens danskleding om geld te verdienen. Dit ‘bijbaantje’ is flink uit de hand gelopen.
De eerste klus die het duo aannam, was voor het programma Dance Dance Dance. Ruben: “Ilse en ik wilden kijken of we styling voor tv konden doen, dus belden we Talpa. Zij gingen net Dance Dance Dance opnemen en zochten nog stylisten. Toen zeiden we tegen elkaar: ‘laten we maar naar de Kamer van Koophandel rijden!’ Het was de grootste klus die we ooit gedaan hadden.”
De opdracht begon een week later en het duo moest vierhonderd outfits per week maken. Zes weken achter elkaar. “Sinds we dat hebben gedaan, voelt het alsof we alles kunnen”, zegt Ilse. Dat is maar goed ook, want de klussen stroomden hierna ook binnen. Inmiddels is het portfolio van Rumoer Styling & Design enorm: Vrienden van Amstel, Dancing with the stars, Fred & Friends, I Can See Your Voice, Echte Gooische Moeders en zelfs een kinderfilm.
Lees verder onder de foto’s >
Op dit moment is het een drukke bedoening in het atelier, want ze werken aan vier grote opdrachten : Chantals Pyjama Party, The Masked Singer, Hit It in Ahoy en de Toppers in Concert. “Chaos! Alles komt tegelijk”, zegt Ilse.
Dat ze de Toppers mogen kleden, is voor Ilse en Ruben een hele eer. “Het is de zestiende keer dat de heren in de ArenA staan. En dit jaar mogen wij voor het eerst de kleding verzorgen,” vertelt Ruben trots. “Alles is top secret. Het past goed in ons straatje, want het mag lekker over de top. Ik hou van veren!”
Bij deze enorme productie gaan dingen anders dan ze gewend zijn. Ilse: “Normaal zit ik bij grote shows op mijn knieën achter de schermen om de sterren in hun nieuwe outfit te helpen en alles vast te spelden. Nu geven we vooraf een briefing aan het team. Wij staan dus vier avonden met een wijntje van het concert te genieten!”
Lees verder onder de foto’s >
Of ze met al deze bekende namen en enorme producties nog toekomstdromen hebben? Ruben: “Misschien een grote internationale show of naam”, zegt Ruben voorzichtig. Ilse vult aan: “We hebben geen plan. Elke keer komt iets op ons pad en we kunnen steeds meer. Go with the flow, en we zien wel waar we uitkomen.”
Die visie heeft de afgelopen zevenenhalf jaar in ieder geval goed uitgepakt. Inmiddels hebben ze een inloopkast van negentig vierkante meter met volle kledingrekken, een kastenwand met honderden schoenen en een ruimte vol stoffen en fournituren. Als je de komende tijd bij de aftiteling Rumoer Styling & Design ziet, weet je dat de kleding uit Rotterdam-West komt. Net achter de Keileweg. “Eind van de maand is ons werk vier avonden per week op RTL te zien!”
Aangeboden door Restaurant On Cru
In onze gids
Populaire rubrieken