Mohamed en Mahmoud over het Suikerfeest: ‘Iedereen is welkom’
Mohamed Ired (31) en Mahmoud Yusuf (36) vierden op 2 mei bij de Lindenberg Aldenhof in Dukenburg het Suikerfeest. Ze…
De lente is in volle gang en dat betekent dat de bomen groener worden en de bloemetjes gaan bloeien. Veel Nijmegenaren maken hun tuin of balkon gereed voor het mooie weer. Zo ook Claudia van Kesteren (55). Haar tuin kreeg onlangs een volledige make-over.
Claudia heeft met haar nieuwe tuin ontspanning in huis gehaald. Claudia: ”Mijn man en ik werken veel. Dus ontspannen is heel belangrijk voor ons. Ik hou van de sauna en water geeft me een rustgevend gevoel. Vandaar de buitendouche en jacuzzi.” In Claudia’s tuin ruikt het zelfs naar ontspanning. ”Dit komt door mijn geurstokjes. Het is hier nu echt een oase van rust.”
Lees verder onder de foto >
De jacuzzi was een goede aankoop. ”Ik ga er zeker drie tot vier keer per week in. Regelmatig spreken mijn man en ik samen de dag door in bad. Het voelt als een uitje in eigen tuin.” Tijdens het badderen hoeven Claudia en haar man zich niet te vervelen. ”De jacuzzi heeft een massageprogramma met verschillende keuzes. Wanneer je in bad stapt kun je instellen welke spiergroep gemasseerd moet worden.”
Lees verder onder de foto >
Het eerste dat Claudia tijdens de verbouwing van de tuin liet doen was de serre. ”Er zit een glazen pui in de overkapping. Deze kan je verschuiven. Hierdoor kan je kiezen hoeveel wind je wilt voelen.” Als haar man en kinderen ’s avonds op de bank hangen, zit Claudia met haar vriendinnen in de serre. ”Het is mijn woman’s cave.”
Lees verder onder de foto >
In de tuin staat een grote palm, die heeft een bijzonder verhaal. ”Ik zag de palm in een container liggen. Mijn buurman had deze weggegooid. Dit vond ik zo zonde. Toen pakte ik het skateboard van mijn zoon erbij en rolde de palm hierheen. Ik deed de palm in een nieuwe pot en nu leidt deze een leven in mijn tuin.”
Lees verder onder de foto >
Herken je Claudia? Dat kan! Ze is staat ook wel bekend als Nijmeegse Annie. Ze zorgt al meer dan twintig jaar voor verbinding en leven in de brouwerij tijdens diverse evenementen en openbare gelegenheden. Naast Annie is ze interieurstylist.
In onze gids
Populaire rubrieken