Overlast drugspubliek: Tweede Walstraat voortaan vanaf 20.00 uur dicht
De Tweede Walstraat wordt elke avond om 20.00 uur afgesloten voor auto’s. Dit moet een einde maken aan de overlast die rondrijdende drugsklanten en dealers veroorzaken.
Dat meldt de Gelderlander. Het voorstel werd deze week door een grote meerderheid van de Nijmeegse gemeenteraad omarmd.
Overlast drugsdeals
Het dagblad schrijft dat aanwonenden van de straat al jaren klagen over de auto’s die er rondrijden en de herrie van de autoradio’s. De Tweede Walstraat en Vlaamsegas staan erom bekend dat er veel drugsdealers rondhangen. Klanten en dealers pikken elkaar op met hun auto, rijden een rondje via Ziekerstraat, Mariënburg en Van Welderenstraat en sluiten onderweg een deal.
Parkeerdek Molenpoort onbereikbaar
Eerder werd de nabijgelegen Eilbrachtstraat met paaltjes afgesloten om deze rondgang te stoppen. Dat had weinig resultaat. Met deze nieuwe afsluiting wordt een groter deel van de binnenstad onbereikbaar, zoals het parkeerdek van de Molenpoort.
Lees ook:
Meer uit deze categorie
adv.