11 x dit is waarom je liever in Nijmegen woont dan in Arnhem
Het is de ultieme vete: Nijmegen vs. Arnhem. Op 17 oktober speelt ons NEC de enige echte derby tegen Vitesse....
Dat het fantastisch is om in Nijmegen te wonen, wisten wij als Nijmegenaren natuurlijk al lang. Maar hoe geweldig? Dat zocht vastgoedadviseur JLL uit.
Vastgoedadviseur JLL maakte een ranglijst met de 84 grootste gemeenten van Nederland erin. De gemeenten werden vergeleken op 32 aspecten, van de werkgelegenheid en economische groei tot de bereikbaarheid en voorzieningen. Ook het woonbeleid van de gemeente en uitbreidingsmogelijkheden voor de bouw zijn meegenomen.
Amsterdam blijkt als winnaar uit de bus te komen. Utrecht staat op de tweede plek, gevolgd door Delft. Amsterdam scoort vooral hoog door de economische ontwikkelingen en doordat er veel voorzieningen zijn. Utrecht groeit snel en krijgt punten voor de centrale ligging en hoogopgeleide bevolking. Nijmegen staat op een veilige 21e plek. De volledige top 84 ziet er zo uit:
Overigens vinden wij toch écht dat je beter in Nijmegen dan andere steden kunt wonen, zoals Arnhem. Lees maar:
In onze gids
Populaire rubrieken