Gezellig! Proosten met je collega’s én je vrienden bij De Industrie
Aangeboden door De Industrie
Het mag dan wat kouder worden en de dagen iets korter, máár dat betekent niet dat het minder gezellig is. Zeker niet bij De Industrie. Daar ben je als van ouds aan het goede adres om te proosten met vrienden of collega’s. Gewoon zomaar, tijdens kerst of op het nieuwe jaar!
De thuishaven voor Smaak en Vermaak is inmiddels wel bekend bij het grote publiek. De horecazaak in Nijmegen West zag begin dit jaar het levenslicht en draait inmiddels al bijna een jaar op volle toeren. Bij De Industrie ben je meer dan welkom om te komen lunchen, dineren of gezellig te borrelen (in de zomer in de gezellige biertuin).
Lees verder onder de video >
Ook voor jullie volgende bedrijfsfeest
De Industrie is voor heel wat gelegenheden een leuke optie. Van bedrijfsborrels tot intieme etentjes. Er is namelijk plaats voor maar liefst 350 man in de ruim opgezette horecazaak. Reserveren voor jullie volgende epic bedrijfsfeestje of brainstormsessie? Neem contact op en vraag naar de mogelijkheden. Ditzelfde geldt trouwens voor een tof privéfeest.
Borrelkaart en op de tap
Ook niet onbelangrijk; wat wordt er zoal geserveerd en wat vind je op de tap? Op de borrelkaart staan heel wat lekkere gerechtjes. Gaan jullie voor een portie authentieke bitterballen (vlees of vega), een fijn kaasplankje (jonge en oude kaas) of meer zin in een internationale versnapering, zoals bruschetta’s en nacho’s?
Om het een en ander te combineren vind je op de tap van De Industrie verschillende fijne biertjes. Qua pils: brand of heineiken. Blond: Affligem of een Filou. En wit: een good old Paulaner. Uiteraard zijn er ook voldoende alcoholvrije biertjes of fris te bestellen. Verder proef je natuurlijk ook diverse mooie wijnen bij de gezellige horecazaak aan de Weurtseweg.
Bekijk hier de volledige kaart van De Industrie.
Lees verder onder de foto’s >
Lunchen en dineren
Tot slot ben je bij De Industrie aan het juiste adres voor een uitgebreide lunch of een gezellige shared dinner. Wat dacht je van een broodje burrata met perzik, tomaat en marcona amandel in de middag óf zeebaars met venkel, tomaat en sinaasappelbotersaus in de avond? Smakelijk!
Bekijk hier de volledige kaart van De Industrie. Reserveren doe je hier!