Barvrouw van de week is Lise van Well van café De Mug
Lise van Well werkt al 8 jaar in Café Camelot aan de Grote Markt en sinds een half jaar ook...
We vinden het heel jammer: Café de Mug gaat na acht mooie jaren sluiten. Eigenaresse Marloes is toe aan iets nieuws, vertelt ze.
Café de Mug zit in de Pauwelstraat, vlak naast het Koningsplein. Acht jaar lang kon je hier aanschuiven voor speciaalbier, hapjes en spelletjes. Marloes: “Ik ben toe aan iets nieuws. Wat dat wordt weet ik nog niet precies, ik ga in elk geval eerst op vakantie.”
Wil jij tijdens deze warme dagen ook een lekker glas gekoelde wijn drinken?Wij doen er tijdens deze warme dagen een…
Posted by Café De Mug on Saturday, 27 July 2019
Het café wordt niet overgenomen, maar de ruimte wel. “De zaak gaat eerst acht weken dicht voor een verbouwing. Eind mei vind je hier tapasbar Casa Valencia,” vertelt Marloes.
De speciale biertjes van Café de Mug, de Zeezuiper en de Mug-Bitter, krijgen wel een tweede leven. Die kun je straks drinken bij Café van Ouds in de Augustijnenstraat. Tot 27 maart kun je ze nog bestellen aan de toog bij café de Mug.
In onze gids
Populaire rubrieken