Kijktip! Twee Leidenaren doen mee aan Kopen zonder Kijken
Leidenaren Vera en Casper nemen de gok en kopen een huis zonder het ooit gezien te hebben. Het stel woont…
Even leek het erop dat in 2019 de laatste editie van Rrrollend is geweest. De Leidse Trudy Kwik heeft het evenement jaren georganiseerd, alleen door twee jaren met corona is haar aandacht verschoven. Ook een opvolger is er niet direct, maar nu neemt toch iemand het stokje van Trudy over en komt Rrrollend weer naar Leiden.
De nieuwe organisator heet Heino Walbroek en hij vertelt aan Sleutelstad erg veel zin te hebben in de nieuwe uitdaging. We zijn al best ver in het evenementenseizoen en eigenlijk moet alles voor een nieuwe editie van Rrrollend nog worden geregeld. De eerste uitdaging is een nieuwe locatie, want het festival keert niet terug op de vorige: het Pieterskerkplein.
Ondanks dat het dus een hele klus is, heeft Heino er alle vertrouwen in deze zomer weer Leidenaren te verwelkomen bij Rrrollend. Zijn eerste gesprekken met de gemeente waren bovendien allemaal positief. Daarom mikt hij op een editie in augustus of september. Als er een datum bekend is, komen wij uiteraard bij jullie terug.
In onze gids
Populaire rubrieken