Oppasservice de Nachtegaal
Nu gesloten

Over Oppasservice de Nachtegaal
Uit de passie van Tosca Hoekstra voor opvoeden en kinderen is dit idee ontstaan, maar vooral uit liefde voor slaap. Ze is ervan overtuigd dat wanneer ouders uitgerust zijn, je een gelukkiger mens én opvoeder bent. Daarom biedt Oppasservice De Nachtegaal betrouwbare en professionele oppasbemiddeling in en rondom Leiden!
Wat Tosca graag wil bereiken met dit bedrijf is het een beetje makkelijker maken voor (nieuwe) ouders! Of je nou gewoon eens een nachtje wilt doorslapen of eindelijk weer eens een nachtje op stap wilt… Het kan allemaal!
Oppasservice De Nachtegaal past op baby’s vanaf na de kraamtijd (dag acht), tot kinderen van vijftien jaar en in overleg kan de oppas helpen met licht huishoudelijk werk.
Ontdek meer van Leiden
JAMe Food Leiden

Nu geopend
Damascus Taste Restaurant

Nu geopend
Dapurku – Damai Indonesia

Nu geopend