Zo ziet de luxe woonwijk Spuifront er straks uit en dit betaal je om er te wonen
Het is nu nog een kaal stuk grond langs het Spui, maar dat gaat veranderen. En hoe! Op de kop...
Woningzoekers (in een hoog prijssegment) opgelet. De luxe woningen van nieuwbouwproject Zinc zijn in de verkoop gegaan. En er is al meteen veel interesse in de vijf dijkwoningen aan de Zinkweg.
Het gaat om drie vrijstaande woningen en twee 2-onder-1-kapwoningen. Aannemer De Langen & Van den Berg bouw & ontwikkeling uit Bergambacht gaat de woningen bouwen. De nieuwe dijkwoningen krijgen standaard een energiezuinige lucht-water-warmtepomp en zonnepalen. Doordat de woningen bovenaan een dijk worden gebouwd, hebben ze ook allemaal een benedenverdieping die je kan gebruiken als woonkeuken of kantoor.
Tekst gaat onder de foto’s verder.
De vrijstaande eengezinswoningen hebben een woonoppervlakte van 222 vierkante meter op een perceel van circa 350 vierkante meter. Voor deze huizen betaal je rond de 850.000 euro vrij op naam. Bij de 2-onder-1-kappers is het woonoppervlak circa 185 vierkante meter, op een perceel van zo’n 290 vierkante meter, en daar ligt de vraagprijs rond de zeven ton. Twee eengezinswoningen en een 2-onder-1-kap-woning staan bij makelaardij Groote Waard in Oud-Beijerland al onder optie. De andere twee woningen zijn nog wel beschikbaar.
Klik hier voor meer informatie op de site van makerlaar en hier voor de site van het project.
Tekst gaat onder de foto verder.
De vijf royale dijkwoningen komen op de plek waar nu nog het voormalige pand van aannemersbedrijf Bakker en een naastgelegen woning staan. De doelstelling is dat beide gebouwen na de bouwvak worden gesloopt om dan plaats te maken voor het kleinschalige nieuwbouwproject. Naar verwachting kunnen de toekomstige bewoners van Zinc na de zomer van 2022 van hun nieuwe woning kunnen gaan genieten.
In onze gids
Nu geopend
Nu geopend
Nu geopend
Populaire rubrieken