Tweede kookboek van Corinne staat vol hartige recepten én reisfoto’s
Hou je van (vegan) koken, maar wil je niet úren in de keuken staan? Dan wordt je vast heel blij van het nieuwe kookboek van Corinne Weijschedé. De Hengelose schreef een ‘kook- en kijkboek’ met de meest hippe en makkelijke recepten en als extraatje prachtige reisfoto’s.
Haar kookboek heet Earthy Flavours. De vegan recepten die erin staan, kun je ook eenvoudig vegetarisch bereiden. En het is niet nodig om daarvoor uren achter het fornuis te staan.
Dat laatste herken je misschien nog wel van de recepten die in haar eerste kookboek staan. In 2017 schreef Corinne It’s a Healty Piece of Cake; een kookboek vol recepten voor gezonde taarten die je in een handomdraai bakt.
Voedzaam en lekker
En sinds vorige week ligt haar nieuwe 292 pagina’s tellende kookboek in de winkel. Plantaardig eten is voedzaam en ook nog eens onwijs lekker. Dat laat ze met haar recepten zien. “En dat je door plantaardige voeding beter in je vel komt te zitten, is daarbij mooi meegenomen.”
Het merendeel van de recepten is, met een paar simpele aanpassingen die ze in het boek beschrijft, ook low-carb en glutenvrij te bereiden.
Tekst gaat verder onder de foto’s
Maar je ziet niet alleen hartige, zoete en makkelijk te bereiden lekkernijen in Healty Flavours. Het is behalve een kookboek namelijk ook een kijkboek vol met foto’s van haar reizen waar Corinne – werkzaam als stewardess – inspiratie opdeed voor sommige recepten.
Healty Flavours ligt sinds 6 mei bij alle filialen van Boekhandel Broekhuis in de winkel, ook kun je het boek online bestellen.
Lees ook:
Meer uit deze categorie
adv.