Elke bespaarde euro is er één: budgettips voor Hengelose ouders
Het leven is met kinderen al snel prijzig. Zeker nu de inflatie tot recordhoogtes stijgt. Elke bespaarde euro is er…
Soms zijn er van die plekken in de stad waar je vaak langs komt, maar waar je eigenlijk nooit binnen kunt kijken. Is het asielzoekerscentrum aan de Havezatenlaan in Hengelo zo’n plek voor jou? Dan komt daar verandering in!
Op zaterdag 24 september openen veel asielzoekerscentra in Nederland de deuren. Ook het centrum aan de Havezatenlaan in Hengelo is die dag geopend. In dit azc zijn 250 opvangplekken verdeeld over 78 appartementen. Je kunt kennismaken met de bewoners. Met rondleidingen en activiteiten krijg je een indruk van het dagelijkse leven in een azc.
Bewoners en bezoekers kunnen elkaar ontmoeten en met elkaar in gesprek gaan. Tijdens deze open dag zijn er ook workshops en kinderactiviteiten. De medewerkers en bewoners laten zien dat er in en buiten het azc tal van activiteiten en programma’s zijn waar de bewoners dagelijks aan kunnen meedoen. Ook is er uitleg over de procedures: de toelating, registratie, opvang en de begeleiding van asielzoekers.
De vestiging in Hengelo zit aan de Havezatenlaan 2 en is zaterdag 24 september open van 13.00 tot 16.00 uur. Je hoeft je niet vooraf aan te melden en de toegang is gratis. Benieuwd bij welke asielzoekerscentra je die dag nog meer kan buurten? Dat check je op de site van het COA, Centraal Orgaan opvang asielzoekers.
In onze gids
Populaire rubrieken