5 x dingen over Helmond die we nooit meer willen horen
Vooroordelen over Helmonders: wie kent ze niet? Over wat we dragen en wat we doen. Natuurlijk lachen we er maar…
Vind jij het heerlijk om Funda af te struinen? De nieuwste woningen zijn op een rijtje gezet. Van appartement tot rijtjeshuis. Kijk mee:
Midden in Stiphout ligt deze halfvrijstaande woning met carport. Met een perceel van zo’n 1.200 vierkante meter is buiten zitten geen probleem. Het huis heeft vijf slaapkamers en ligt in het centrum. Winkels, scholen en andere voorzieningen zijn dichtbij. Handig!
Op zoek naar een huis in het rustige Dierdonk? Dan is dit wat voor jou. De woning bevat drie slaapkamers en een tuin met veranda. Fijn om te weten: de tussenwoning heeft een energielabel A en zonnepanelen op het dak.
We gaan door naar de Rijpelberg. Aan de rand van de Bakelse Bossen vind je deze middenwoning van 87 vierkante meter. Er zijn vier slaapkamers aanwezig en aan de kinderen en sportievelingen is gedacht: in de 24 meter lange achtertuin ligt een trampoline.
Lekker retro! Deze hoekwoning in Helmond-Noord brengt je helemaal terug naar de jaren 70. Het huis heeft vier slaapkamers, een ruime tuin en een aanbouw. Er zijn genoeg mogelijkheden: van de aanbouw maak je een slaapkamer op de begane grond of een hobbyruimte. Lekker warm zitten doe je bij de open haard.
Reis je veel met de trein? Of woon je graag in het centrum? Aan de Kasteel-Traverse staat dit centraal gelegen appartement met balkon te koop. De woonoppervlakte is 74 vierkante meter en de woning heeft twee slaapkamers. Parkeren kan tegen betaling in de parkeergarage.
Terug naar Stiphout. Wie naar de foto’s kijkt, raakt misschien afgeleid door de vrolijke kleurtjes. Gezellig! Het huis is gelegen aan een rustig plantsoen met speeltoestellen. Er zijn vier slaapkamers aanwezig. Ideaal voor starters of gezinnen.
Geen zin in klussen? Neem eens een kijkje naar deze instapper. De afgelopen jaren is het huis flink aangepakt. Zo is in 2022 nog het schilderwerk buiten gedaan. En in 2021 is het platte dak geheel vervangen. Parkeren kan op eigen terrein, en slapen doe je in één van de vijf slaapkamers.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Helmond en blijf op de hoogte van alles over en rondom Helmond.
In onze gids
Populaire rubrieken