Schaatsen op Haarlems natuurijs: wij checkten of het kan volgende week
Haal je handschoenen, mutsen en shawls maar uit de kast, want de temperatuur daalt de komende dagen onder het vriespunt….
Het is nog even spannend, maar het ziet er naar uit dat we eind deze week wel kunnen schaatsen op natuurijs! Zie jij jezelf al helemaal over het ijs glijden op de Nova Zembla baan in Spaarndam maar heb je nog geen schaatsen? Wij tippen waar je nog terecht kan.
Op het Liewegje in Haarlem kun je al sinds jaar en dag terecht om je schaatsen te laten slijpen óf om schaatsen te kopen. Ze hebben zowel tweedehands als nieuwe exemplaren. Let wel op: vanaf woensdag 10 februari start de verkoop, uitsluitend na telefonische bestelling. Je kunt de schaatsen dan afhalen op afspraak. Ook voor het slijpen dien je eerst even te bellen naar 023 53 63 127.
Ook bij outdoorwinkel Soellaart hebben ze nog veel verschillende schaatsen: van voordelige kinderschaatsen tot professionele noren. Extra fijn: in Haarlem worden ze gratis bezorgd, of je kunt ze ophalen via click & collect.
Wil je wat voordeliger uit zijn? Dan is het zeker de moeite waard om even op Marktplaats of Facebook te speuren. Denk aan Facebookgroepen uit jouw buurt, of bijvoorbeeld de groep ‘Verkoop Haarlem en omgeving’, daar zagen wij er al meerdere voorbij komen. Op Marktplaats vind je tevens nieuwe exemplaren die worden aangeboden door webshops.
Veel schaatsplezier!
In onze gids
Nu geopend
Nu geopend
Nu geopend
Populaire rubrieken