Haarlem heeft heel wat frietzaken: dit is het verschil tussen een cafetaria en een snackbar
Kan jij ook zo genieten van een patatje met een lekkere snack van de snackbar? Of ligt een cafetaria dichter…
Kip- en vegaliefhebbers opgelet: in Haarlem zit nu een Kentucky Fried Chicken (KFC). De nieuwe fastfoodzaak vind je in het nieuwe deel van het winkelcentrum in Schalkwijk.
Sinds dinsdag 19 december kunnen bezoekers van KFC Haarlem kennismaken met de kip (ook in vegetarische variant) van KFC.
“Wij zijn trots dat we met de opening van ons nieuwe KFC-restaurant niet alleen een bijdrage kunnen leveren aan de metamorfose van Centrum Schalkwijk, maar nu ook Haarlemmers in de buurt kunnen laten proeven van onze kip. We kijken ernaar uit om iedereen te ontvangen en hopen dat wij ook nog nieuwe collega’s binnen het team mogen verwelkomen”, zegt Hans Miete van KFC Nederland.
De KFC in Schalkwijk is van maandag tot vrijdag geopend van 11.00 tot 23.00 uur en op zaterdag en zondag van 11.00 tot 24.00 uur. Je vindt de zaak in de nieuw aangelegde oostzijde van het winkelcentrum aan de Casablancastraat nummer 22.
In onze gids
Populaire rubrieken