Kindvriendelijke restaurants in Haarlem: 7 x bij deze zaken in Haarlem is het voor kinderen superleuk
Heb jij kinderen? Dan ken je het dilemma van de zoektocht naar een kindvriendelijk restaurant vast wel. En dan bedoelen...
Er zijn steeds meer restaurants in Haarlem waar het vooral draait om vegetarische of zelfs veganistische gerechten. Wat natuurlijk te gek is, maar stel jij bent nou juist dol op een lekker stuk vlees als je uit eten gaat? Ook dan zijn er nog genoeg opties in Haarlem. Wij hebben wat vleesrestaurants in Haarlem op een rij gezet.
Echte vleesliefhebbers komen wel aan hun trekken bij Morris. Er staan verschillende soorten grote stukken vlees op de menukaart die je met elkaar kunt delen. Zoals picanha (een groot stuk rundvlees), runderribroast of flat iron (een soort steak).
Sinds 1971 vind je Steakhouse Wilma & Albert in Haarlem. Hier vind je steaks, tournedos, ribeye of voor de echte vleesfanaten: een t-bone steak van zo’n 700 gram.
View this post on InstagramA post shared by Restaurant Spaarne66 Haarlem (@spaarne66) on
Spaarne66 zou je misschien niet zo snel in dit rijtje verwachten, zij hebben namelijk ook heel veel vega opties op de kaart staan. Maar hun côte de boeuf voor twee van maar liefst één kilo is toch wel een behoorlijk feestje voor de vleeslovers. Je mag ‘m natuurlijk ook met meerdere personen delen.
View this post on InstagramA post shared by The Golden Bull (@steakhousethegoldenbull) on
Bij The Golden Bull draait het allemaal om vlees, wijn en whisky. Al het vlees wordt bereid op een lavasteengrill, wat naar zeggen van het restaurant voor een enorme smaaksensatie zorgt. Klinkt spannend!
Voor een bijzonder stukje vlees ben je bij wereldkeuken Specktakel aan het juiste adres. Van hertenboutbiefstuk, Iberische ‘wagyu’ varken tot struisvogelsateetjes en meer.
Vlees? Daar weten ze bij de Kale Pater wel raad mee. Tournedos van de grill, lamskoteletjes met honing-tijmsaus, saté van de haas, spareribs en zo kunnen we nog wel even doorgaan.
View this post on InstagramA post shared by Waar Haarlem Eet (@waarhaarlemeet) on
Bij het huiselijke restaurant BastiJan aan de Lange Veerstraat staat er voor de vleesliefhebber genoeg op de menukaart. Zoals chateaubriand, runderstoofpot, lamshaasje of een Amerikaanse steak.
View this post on InstagramA post shared by La Plume (@restaurantlaplume) on
Restaurant La Plume kun je wel een begrip in Haarlem noemen. Al dertig jaar is het restaurant in onze stad te vinden. Ze serveren hier een heleboel vleesgerechten, zoals saté, spareribs, steak tartare, hamburger, rendang en meer.
Je moet dit restaurant even weten te vinden, want Het Pakhuis zit verstopt in de Gravinnesteeg. Op de menukaart staan meerdere vleesgerechten. Zoals een ossenhaasspies, hamburger, tournedos, ribeye of lamshaas.
Lees ook
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Haarlem en blijf op de hoogte van alles over en rondom Haarlem.
In onze gids
Populaire rubrieken