Blaas je eigen kleding nieuw leven in bij Atelier Pina in Haarlem
Herken je dat? Van die kledingstukken die al jaren ongedragen in je kast liggen, maar die je toch niet weg…
Kleding uit de jaren ’80 en ’90 is weer helemaal hip, maar soms wel duur. Ben je fan van vintage? Dan hebben we een leuke tip: er komt een vintage kilo sale naar Haarlem! Ideaal als je duurzaam wil shoppen voor een klein prijsje.
Vintage Kilo Kilo Sale is twee dagen te vinden in Haarlem. Op 25 maart van 11.00 uur tot 18.00 uur en op zondag 26 maart van 11.00 uur tot 17.00 uur. De locatie is De Koepel aan de Harmenjansweg 4.
Als je naar dit event gaat, moet je een ticket kopen. Een kaartje kost twee euro per stuk en kun je hier kopen. Ook kies je dan meteen het tijdslot waarin je wilt komen shoppen. De organisatie laat weten dat elk tijdslot de kledingrekken weer worden aangevuld. Dus het is niet zo dat alle parels er in het begin hangen en dat er op de laatste dag niks meer over is.
Emma van Puffelen, een van de managers van het event, vertelt enthousiast: “We verkopen vintage kleding voor een vaste prijs van 20 euro per kilo. Daarnaast hebben we ook creatieve partijen achter kraampjes, arcade games en een wedstrijdje ouderwets spijkerbroekhangen”, vertelt ze. “Het is een middag waar van alles te doen is mét een duurzaam tintje.”
In onze gids
Populaire rubrieken