Gezocht: starters die al een lange tijd op zoek zijn naar een huis in Gouda
Gouda, het is best een leuk stadje. Maar om er een woning te vinden, is echt een drama. Huizenprijzen schieten...
De 65e editie van Kaarsjesavond wordt dit jaar niet op de Markt van Gouda gevierd. Door het coronavirus heeft de organisatie besloten om dit jaar geen ceremonie bij de boom te houden voor een groot publiek. Wel komt de organisatie met een alternatief programma en daarvoor hebben ze een samenwerking gezocht met de Theaterbakkerheij.
Vanwege het virus COVID-19 werden dit jaar al meerdere, grote Goudse evenementen afgelast. Zo ging Riverdale niet door, vierden we Koningsdag thuis en was er een virtuele versie van de Goudse Singelloop. Ook Kaarsjesavond kan niet doorgaan op de manier waarop we het al 65 jaar vieren.
Dit jaar slaan we Kaarsjesavond niet helemaal over. Er komt een alternatief programma waarbij we met zijn allen thuis voor de buis toch nog een beetje de kerstsfeer naar Gouda halen. Op maandagmiddag 5 oktober heeft de stichting Gouda bij Kaarslicht in de Theaterbakkerheij een contract ondertekend met John de Heij theaterproducties, om de coronaproof versie van de 65e editie van Gouda bij Kaarslicht vorm te geven. “Het wordt een mooi plan waarin veel Gouwenaars, bekende en onbekende, een prominente rol gaan spelen”, laat de organisatie weten.
In de komende weken wordt steeds vaker een klein tipje van de sluier opgelicht over wat er precies staat te gebeuren.
In onze gids
Populaire rubrieken