Brownies en Viejee’s winnaars verkiezing leukste restaurant

Door Kirsten Spooren 13 februari 2018

De eindstand van de verkiezing leukste restaurant 2018 is bekend! Brownies&downieS en Viejee’s zijn in onze gemeente de winnaars. Tot 11 februari kon je stemmen op de restaurants.

In onze gemeente zijn er twee winnaars. Een met de meeste stemmen en de ander met de hoogste waardering. In de tussenstand ging Brownies nog aan kop met de meeste stemmen. En die koppositie hebben ze blijkbaar weten te behouden.

Die prijzen worden uitgereikt tijdens een awardshow waar de winnaars bij aanwezig kunnen zijn. Niemand minder dan Katja Schuurman overhandigt de prijzen. De Goudse restaurants maken ook nog eens kans om landelijk in de prijzen te vallen en van de Goudse restaurants maakt alleen Brownies kans om de provincie winnaar te worden. Dat horen ze tijdens de prijsuitreiking.

Koeien en Kaas uit eten Kerst Gouda 2017

Wat is volgens jullie het leukste restaurant van 2018? Stemmen maar!

Maar liefst 21 (!) zaken in Gouda doen mee aan de Leukste Restaurant van het Jaar verkiezing. Staat ...

Meer over

Nieuws

adv.