Terugkijktip: tweede Goudse gezin krijgt een Green Make over in SBS6-programma
Gouda was voor een tweede keer in beeld bij het SBS6 tv-programma De Green Make Over. In dit programma kunnen...
Kamperen is hot! Door het coronavirus pakken steeds meer mensen hun camper en tent om in eigen land op vakantie te gaan. Afgelopen zomer explodeerde verkoop van vouwwagens, caravans en campers. In Gouda steeg de verkoop van alle kampeermiddelen samen met ruim +125 procent (!!!) ten opzichte van vorig jaar. Al deze nieuwe kampeerliefhebbers staan centraal in het nieuwe kampeerprogramma van RTL 4: Camp to Go. Dit programma is zaterdag wekelijks te zien om 17.00 uur en aankomende zaterdag kunnen we kijken naar de Goudse familie Kakiailatu.
In het nieuwe kampeer tv-programma verrast presentator – Mister Camping – Sander Janson elke uitzending drie families met een lekker lang kampeerweekend op de mooiste campings in Nederland. De kampeerdebutanten krijgen daarvoor een splinternieuwe camper, caravan of vouwwagen mee. De families vloggen zelf tijdens hun kampeervakantie waardoor een mooi inkijkje ontstaat in het camping- en camperleven tijdens de coronazomer van 2020. In de aflevering van zaterdag 5 december gaan onder andere Jeffrey Kakiailatu uit Gouda met zijn drie kinderen op pad met een camper. Het gezin reist richting een camping in Brabant. Hoe bevalt hun kampeerdebuut tijdens de Nederlandse coronazomer?
Jeffrey (44), Daan (12), Liv (9) en Juulz (3) vormen met z’n allen het Kakiailatu-gezin. Ze wonen in Gouda. Hij is accountmanager en dol op voetballen en skiën. Daan voetbalt in de tweede divisie, Liv doet aan wedstrijdturnen en Jules houdt van filmpjes kijken op YouTube. Alle drie vinden ze trampolines leuk. Jeffrey kampeert al vanaf z’n 15e en ging toen zelfstandig met een tentje naar Texel en Renesse. En inmiddels heeft hij al vier keer gekampeerd met het gezin, in een zespersoons tent. “Lekker buiten zijn en de kids vermaken zich met zwemmen en buiten spelen. Daar heb je bijna geen omkijken naar. En als we met de tent weggaan, dan nemen we altijd wel een koelkastje mee, maar dat is dan ook de enige luxe. Ik vind het leuk om contact te maken – aan het einde van de vakantie ken ik eigenlijk iedereen wel op de camping. Ik hou ervan.”
Het kampeer tv-programma ‘Camp to Go’ is elke zaterdag te zien op RTL4 om 17.00 uur. De herhaling wordt uitgezonden op zondag op RTL4 om 11.20 uur.
In onze gids
Nu gesloten
Nu gesloten
Nu gesloten
Populaire rubrieken