Verborgen pareltje! Bij deze Goudse wijnhandel kijk je je ogen uit (en je hoeft geen kenner te zijn)
Aangeboden door Wijnhandel Pandora’s Bottle
Wijnhandel Pandora’s Bottle aan de Raam bestaat al dertien jaar, toch krijgen ze nog regelmatig Gouwenaars in de winkel die er voor het eerst komen. Bart en Sarinah Clauwens zijn niet alleen privé een koppel, samen ontdekten ze in hun studententijd ook de gezamenlijke liefde voor wijn.
Het hele assortiment van Pandora’s Bottle bekijk je hier >
“Wijn is niet alleen al sinds 2008 ons werk, we kunnen er geen genoeg van krijgen”, vertelt Sarinah. “Zélfs na 600 wijnen in vijf dagen proeven. Dat doen we ieder jaar op de internationale beurzen. Dan smaakt een wijntje bij het diner nog steeds lekker.”
Lees verder onder de foto >

Gespecialiseerd in Italiaanse wijnen
Wie de wijnhandel binnenstapt, kijkt zijn ogen uit! “Mensen verwachten ons niet op deze plek en al helemaal niet dat het zó groot is. Het zorgt echt voor een wauw-effect. Er staan hier zo’n 400 soorten wijn die we allemaal zelf importeren. We zijn gespecialiseerd in Italiaanse wijnen.”
Daarnaast verkopen ze bij Pandora’s Bottle ook wijnen uit Frankrijk, Duitsland, Oostenrijk en Spanje. “Omdat we zelf importeren kunnen we je alle ins en outs van de wijn vertellen en wijnen bieden die je niet snel ergens anders tegen zult komen. We proeven kritisch én blind. Het gaat bij ons echt om de smaak, niet het etiket of de naam. Door blind te proeven kiezen we alleen de wijnen die we écht lekker vinden en waar we volledig achter staan.” Je hoeft trouwens geen enorme portemonnee te hebben voor een wijn fles wijn van Pandora’s Bottle. Ook voor een klein prijsje kun je terecht.
Lees verder onder de foto >

Unieke verhalen van wijnboeren
Omdat het stel de wijnen zelf importeert, kennen ze ook de unieke verhalen van de wijnboeren. “Elk jaar gaan we op bezoek bij de makers van de wijnen die we kiezen. Elke keer weer worden we verliefd op het landschap, het eten, de techniek en de verhalen die achter iedere wijn schuilen. De goede, de eerlijke en vaak grappige verhalen kunnen we hierdoor ook met onze klanten delen.”
Meer dan alleen een winkel
De wijnhandel van Bart en Sarinah is meer dan alleen een winkel en webshop. “We leveren veel aan horeca en we kunnen ondernemers ook helpen met het samenstellen van de wijnkaart en het opleiden van hun personeel”, vertelt Sarinah. “We zijn door onze ervaring met horeca heel goed in wijn-spijscombinaties. We kunnen dus helpen met het bedenken van menu’s.”
“Ook organiseren we veel online borrels, waarbij we aan de hand van ons aromawiel wijnen proeven en je leuke weetjes voorgeschoteld krijgt. Het thema bepaal je zelf, of wij kiezen er een voor je als je dat liever hebt.”
Ben je echt geïnteresseerd in wijnen en wil je er meer over leren? Sarinah geeft ook bijzondere wijncursussen. Ze is namelijk gecertificeerd WSET-docente.
Lees verder onder de foto >

Pandora’s Wijnbox abonnementen
Nog iets bijzonders! Bij Sarinah en Bart kun jij je ook laten verrassen met Pandora’s Wijnbox. Maak een keuze uit één van de drie verschillende abonnementen:
Elke twee maanden krijg je de wijnbox van jouw keuze thuisbezorgd. Wat er in de box zit is elke keer weer een verrassing. Het zijn in ieder geval heerlijke flessen wijn én proefnotities. Hiermee ontdek je de wijnen door middel van proefnotities, verhalen van de wijnboer en het aromawiel. Jouw favoriete wijnen bestel je na met extra korting.
Profiteer nog tot en met 24 december van € 10,- korting op je eerste box! Gebruik hiervoor de code: PKERSTBOX21 in de webshop.
Lees verder onder de foto >

Bezoek de wijnhandel
Ben je nieuwsgierig geworden? Logisch! Breng een bezoekje aan Pandora’s Bottle op de Raam 140. De zaak is op dinsdag en donderdag tot en met zaterdag geopend tussen 09.00 en 17.00 uur, op woensdag van 09.00 tot 12.00 uur. En nee, je hoeft geen kennis van wijn te hebben om hier binnen te stappen!