Kijk en vergelijk: zo zag de Kuiperstraat er vroeger uit (met slider)
Ons mooie Gouda ziet er weleens uit alsof er nooit iets verandert. Historische panden die al eeuwen meegaan, de Sint-Janskerk…
Ben jij op zoek naar een spinnend vriendje of een trouwe viervoeter? In het dierenasiel van Gouda wachten honden en katten met smart op een nieuw baasje. Deze lieve huisdieren zitten momenteel in het dierenasiel Dierenopvangcentrum Gouda.
Deze twee poesjes van één jaar oud zijn samen op zoek naar een rustig huisje. KitKat is nieuwsgierig, maar vindt alles nog best spannend. Wel wordt ze graag geaaid en dan verdwijnt de spanning al snel. Rolo is wat meer verlegen en kijkt liever de kat even uit de boom. Ze is ook snel onder de indruk van alles. Als ze een nieuw huisje kunnen vinden, hebben ze wel de tijd nodig om te wennen. Uiteindelijk willen ze wel graag naar buiten kunnen.
Lees hier meer over KitKat en Rolo >
Deze mooie dame heet Whisky en is bijna 12 jaar oud. Helaas heeft deze dame wat lichamelijke problemen, waarbij medicatie en speciaal voer nodig is. Ze zal zich hierdoor snel beter voelen en zij uit haar dankbaarheid ook in veel knuffels en praatjes. Ook ligt ze graag bij je op schoot. Ze zoekt een rustig huis zonder andere dieren en kinderen. Een tuin is niet nodig, een afgezet balkon wel.
De arme schat zat vast in een boom. Nadat ze bijna gered was, zag ze een kans om te ontsnappen en rende ze weg. Uiteindelijk werd je gevangen en naar het asiel gebracht. Wheels wist niet wat haar overkwam en had een paar weken nodig om tot rust te komen. Stiekem is Wheels dol op knuffelen en kan ze goed voer zeer waarderen. Ze zoekt nu een rustig huisje zonder dieren en kinderen waar ze haar leventje kan leiden zoals zij het wilt. Geef jij haar die warme mand?
Deze grote, maar mooie kater kwam wat gehavend het asiel binnen. Hierdoor is hij dan ook vernoemd naar Rico Verhoeven. Ondanks dat hij in het wild is gevonden, blijkt hij mensen enorm leuk te vinden. Hij ervaart op dit moment wat stress, maar dit zal verdwijnen als in een gezellig huishouden terecht komt (zonder kinderen en andere dieren, dat dan weer wel). Als hij eenmaal een nieuw huisje heeft, dan wilt deze grote jongen wel de mogelijkheid hebben om naar buiten te kunnen.
Dit is Frederik. Een lieve, maar oude knorrepot en gek op aandacht. Hij zoekt een leuk huisje om nog een paar mooie jaren te kunnen hebben. Andere dieren en kinderen zijn niet aan hem besteed, wel verwacht hij lekker te kunnen knuffelen. Frederik is op zoek naar een rustig huisje met één of twee rustige baasjes, wel verwacht hij toegang tot een (kleine) tuin.
Lees hier meer over Frederik >
Dit is Bulla, dat spreek je uit als Boela. Dit meiske is nog maar drie jaar oud en in het asiel terechtgekomen doordat het niet meer samenging met de andere honden in haar vorige huisje. Ze vindt alles in het begin nog erg spannend, maar als ze eenmaal gewend is dan is het een leuke en gezellig hond. Ze is gek op knuffelen en sjorren met haar flostouw, maar haar favoriet is wel naar buiten gaan. Hier moet ze nog wel het één en ander in leren, want goed aan de lijn lopen is nog wel een dingetje.
Ach arme Carlo, de afgelopen maanden waren nogal bewogen. Van het ene huisje naar het andere gehopt. Hij heeft een lang verleden en verdient dan ook een fijn huisje waar hij de rest van zijn leven lekker kan genieten. Een huis met andere dieren is niet zo handig, maar met kinderen zou het geen probleem moeten zijn.
Dit is Boaz, een grote herderkruising en op zoek naar een huisje voor zijn pensioen. Boaz is zelfstandig, zelfverzekerd en gewend zijn eigen ding te doen. Hij vindt het wel fijn om lekker op stap te gaan met zijn baasje of om een grote tuin te hebben waar hij lekker in kan rond scharrelen.
Hier hebben we Toetanchamon, ook wel gewoon Toet. Een hele lieve en enthousiaste hond, tenminste als hij je eenmaal kent. Deze lieverd is op zoek naar een rustig huisje waar hij kan wennen aan zijn nieuwe omgeving en zijn nieuwe baasje(s). Als hij eenmaal gewend is dan is het een stuiterbal en ben jij zijn beste maatje.
Diesel en Benzin zijn twee leukerds die samen een huisje zoeken. Ze zijn beide net een jaar oud, dus moeten nog veel leren. Mogelijk dat bepaalde trainingen opnieuw gedaan moeten worden. Deze twee blijven ook graag samen, vooral omdat Diesel soms nog een goed voorbeeld kan zijn voor Benzin. Qua verzorging is vooral de vacht belangrijk, een trimsalon is zeker een must. Samen zoeken ze een mandje om te delen in een leuk huisje. Kinderen zijn geen probleem.
Lees hier meer over Diesel en Benzin >
Neem dan contact op via e-mail met Dierenopvangcentrum Gouda. Bij interesse kun je uitsluitend reageren via [email protected].
Meld hierbij je:
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Gouda en blijf op de hoogte van alles over en rondom Gouda.
In onze gids
Populaire rubrieken