Deze gloednieuwe winkel opent eind dit jaar op Woonplein Enschede
Vorig jaar openden in korte tijd vijf nieuwe winkels op Woonplein Enschede. Nu is het al een tijdje rustig op…
Iedere maand blikken we even terug: wat ging er allemaal open en dicht in Enschede? Deze week een overzicht van de maand mei.
In de omgeving van de Universiteit Twente kan je heerlijk wandelen. En die wandeling combineer je nu met een ijsje van Frosty’s. In de tweede week van juni is de officiële opening van de ijssalon, maar je kan nu al wel een ijsje scoren. Je vindt Frosty’s in het Bastille-gebouw.
Aan de Walstraat 15 zit sinds 23 mei Indian Summer. Je bestelt er Indiase curry’s, dosa en nog meer authentieke gerechten uit India. Yum!
Broer en zus Niek en Sanne Harder openden op 29 mei hun vintagewinkel Thrift Tale. In de zaak aan De Heurne 49 scoor je vintage en tweedehands parels.
Enschedese broer en zus openen vintagewalhalla aan De Heurne ‘We verkopen ook veel festivaloutfits’
Wie op zoek is naar een gebloemd jarenzestigjurkje of een oldschool trainingsjack van Adidas, moet een…
Liefhebbers van de Surinaamse keuken opgelet: aan de Zuiderhagen 9 vind je sinds deze maand Moksi Kitchen. Op de menukaart staan diverse soorten roti, bami- en nasigerechten en Surinaamse snacks. Goed om te weten: je kan er alleen eten afhalen of laten bezorgen.
Op zaterdag 19 februari opende Tom Rouwen de deuren van Whatever Bloem’n Enzooo. Drie maanden later besluit hij zijn zaak toch weer dicht te gooien.
Nog een zaak die vrij snel weer dichtging: B-Mansion. Dit beautyparadijs – met een inpandige Starbucks – opende in september 2021 aan de Tromplaan 1. Helaas ging de zaak zo’n zeven maanden na de opening failliet.
Blijf op de hoogte
Schrijf je in voor de nieuwsbrief van indebuurt Enschede en blijf op de hoogte van alles over en rondom Enschede.
In onze gids
Populaire rubrieken
Aangeboden door Birra Moretti
In onze gids
Populaire rubrieken
In onze gids
Populaire rubrieken
Topper